تاریخ: ۲۰:۳۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:دست تک‌تک‌تماشاگران نساجی را می‌بوسم، امروز باران شدیدی می‌بارید و واقعا کار برای حضور مردم در ورزشگاه سخت بود ولی این تماشاگران نشان دادند که عاشق نساجی هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت باشگاه نساجی مازندران، داوود مهابادی بعد از برتری تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق برد بودیم. ایرانجوان هم انصافا تیم خوبی بود و مقابل ما فوتبال بازی کرد ولی با حملاتی که ما انجام دادیم و موقعیت‌هایی که داشتیم حق ما کسب هر سه امتیاز بود.

وی افزود: دست تک‌تک‌تماشاگران نساجی را می‌بوسم، امروز باران شدیدی می‌بارید و واقعا کار برای حضور مردم در ورزشگاه سخت بود ولی این تماشاگران نشان دادند که عاشق نساجی هستند.

مهابادی تاکید کرد: ما امروز ۴-۵ بازیکن تیممان را در اختیار نداشتیم و چند بازیکن مصدوم و محروم بودند. ان‌شاالله چند نفر هم به جمع ما اضافه می‌شوند و هفته‌های آینده بازی‌های بهتری را از نساجی شاهد خواهیم بود.
سرمربی نساجی ادامه داد: دوست دارم در کنار شما مردم خوب مازندران و نمایندگان رسانه‌ها جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم.هدف تیم من هم این است که در بیرون از خانه و داخل خانه بازی رو به جلو به نمایش بگذاریم.

وی در خصوص شایعه حضور عباس زاده در نساجی گفت: محمد عباس‌زاده بازیکن خوبی است و به اعتقاد من یکی از بهترین‌ مهاجمان ایران است. ما او را می‌خواهیم اما او بازیکن سایپا است و با این تیم قرارداد دارد.

وی در پایان در خصوص اینکه در آخر فصل ممکن است بابت شرایط و امکانات انتقادی داشته باشد گفت:همانطور که می‌دانید من تازه ۱۰-۱۲ روز است که به این تیم آمدم و مالک باشگاه آقای صنیعی فر و مدیرعامل آقای امیری تمام امکانات را در اختیار ما گذاشتند. تا آخر فصل هم همین حرف را می‌زنم.مسئولان باشگاه در این مدت سعی کردند تمامی بازیکنان مد نظر ما را بگیرند و تا الان هم دریغ نکرده‌اند.از این به بعد هم امیدوارم با کمک تماشاگران و از همه مهمتر لطف خدا در مسیر موفقیت کار را ادامه بدهیم و دل مردم را شاد کنیم.

 

/فارس

پاسخی بگذارید