تاریخ: ۲۰:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن پدیده خراسان گفت: برد به موقعی مقابل صنعت نفت آبادان بدست آوردیم زیرا شرایط سختی را در هفته‌های اخیر تجربه کرده‌بودیم و فشار زیادی بر روی ما بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، میلاد کمندانی در خصوص پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: برد بسیار به موقعی بود زیرا شرایط سختی را در هفته‌های اخیر تجربه کرده‌بودیم و فشار زیادی بر روی ما بود.

وی افزود: برد مقابل صنعت نفت کمک بسیار زیادی به ما در ادامه لیگ خواهدکرد، می‌خواهیم جزو بالانشینان باشیم و این کمترین حق پدیده در لیگ برتر هفدهم است.

کمندانی که با پاس گل خود سهم بسزایی در پیروزی یک گله پدیده مقابل نفت آبادان داشت، در این رابطه تصریح کرد: خوشحالم که توانستم زحمت سایر بازیکنان پدیده را به فاضلی برسانم و این بازیکن هم به بهترین شکل ممکن به توپ ضربه زد.

کمندانی که امسال پاس گل‌های گره‌گشایش پدیده را در مسابقات موفق کرده گفت: مهم موفقیت تیم است و اینکه چه کسی گل می‌زند و چه کسی پاس گل می‌دهد برایمان مهم نیست. همدلیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

وی در خصوص کیفیت زمین ثامن‌الائمه گفت: متاسفانه زمین چمن ثامن اصلا شرایط خوبی ندارد و بازی روی آن برای تیم‌هایی مثل پدیده که روی زمین کار می‌کنند بسیار سخت است

/فارس

پاسخی بگذارید