مسئول کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران خبر داد:
تاریخ: ۲۰:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری
کلاس دانش افزایی با تدریس اساتید بر جسته فیفا/حضور مربیان الزامی !

کلاس دانش افزایی یک روزه مربیان فوتبال با تدریس مرتضی محصص و فریدون معینی جمعه ۲۲ دی ماه در ساری برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود سورتیچی رئیس کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : کلاس دانش افزائی و صدور اعتبارنامه مربیگری تمامی مربیان مازندرانی زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مرکز استان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد : این کلاس که به نوعی کلاس اعتبار بخشی به مدارک مربیگری مربیان فوتبال می باشد، روز جمعه ۲۲ دی ماه در مرکز استان مازندران واقع در خزرآباد_پلاژ ناجا از ساعت۸ صبح آغاز خواهد شد.
مسئول کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران خاطرنشان کرد :این کلاس که زیر نظر مرتضی محصص و فریدون معینی از مدرسین برجسته FIFA برگزار خواهد شد، برای تمامی مربیان جهت ارتقا و شرکت در کلاس های مربیگری آسیا الزامی می باشد.
سورتیچی بیان داشت : مربیان با حضور و پشت سر گذاشتن این کلاس دانش افزایی، ضمن دریافت گواهی، حضور در این کلاس برای آنها جهت شرکت در دوره های مربیگری یک امتیاز محسوب خواهد شد.
این مسئول هدف از برگزاری این کلاس را ارتقاء سطح دانش مربیان استان مازندران عنوان کرد و افزود : بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تمامی کسانی که عهده دار مربی گری در فوتبال هستند در این دوره حضور خواهند داشت .
سورتیچی افزود: در این برنامه علاوه بر ارتقا دانش مربیان نحوه مدیریت و برنامه ریزی در مربی گری با حضور استادان فن آموزش داده می شود .
گفتنیست؛ عدم شرکت مربیان در این کلاس حق فعالیت در تیم های استانی و کشوری را نداشته و مدرک مربیگری مشارالیه تمدید نخواهد شد.

همچنین ؛ جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی و سرمربی فعلی تیم خونه به خونه و داوود مهابادی سرمربی نساجی به عنوان مهمان ویژه در این کلاس حضور خواهند داشت.

شماره های تماس جهت ثبت نام در کلاس :
حسن دائمی ۰۹۱۱۳۵۴۸۹۳۳
محسن رسول پور۰۹۱۱۲۵۹۳۰۷۰
خانم جعفرزاده ۰۹۳۵۸۶۱۶۱۲۳
مکان برگزاری کلاس:جاده فرح آباد-جاده پلاژ ها-مجتمع پردیس ناجا
ساعت برگزاری کلاس: پذیرش: از ۷ صبح و شروع کلاس ۸:۳۰ صبح

پاسخی بگذارید