تاریخ: ۸:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت  :نشست خبری رئیس و دبیر ستاد کنگره شهدا ورزش استان مازندران برگزار شد. به گزارش مازند اسپرت ؛ نشست خبری رئیس و دبیر ستاد کنگره شهدا ورزش استان و جمعی از اصحاب رسانه صبح امروز ( دوشنبه ۳۰ شهریور ) در اداره ورزش و جوانان استان مازندران برگزار شد .   رئیس سازمان […]

مازند اسپرت  :نشست خبری رئیس و دبیر ستاد کنگره شهدا ورزش استان مازندران برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ نشست خبری رئیس و دبیر ستاد کنگره شهدا ورزش استان و جمعی از اصحاب رسانه صبح امروز ( دوشنبه ۳۰ شهریور ) در اداره ورزش و جوانان استان مازندران برگزار شد .

 

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران خبر داد :شناسایی ۶۲۰ شهید ورزشکار در مازندران / نصب تمثال شهید شاخص در ۳ شهر

 رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران گفت: ۶۲۰ شهید ورزشکار در مازندران شناسایی شدند که به دنبال تکمیل اطلاعات و آثار کامل آنها هستیم.

به گزارش مازند اسپرت ؛ سیدجواد حسینیان بعد از ظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سومین کنگره شهدای ورزشکار کشور به محوریت شهید شاخص ورزش کشور از مازندران بهرام اسدپور گلوگاهی اظهار کرد: در دو ماه اخیر ۶۲۰ شهید ورزشکار در استان شناسایی شدند و به دنبال تکمیل اطلاعات و آثار کامل آنها هستیم.

 وی با اشاره به شهید شاخص کشور بهرام اسدپور گلوگاهی، اظهار کرد: تا پایان آبان‌ماه امسال ۲۰ یادواره و یک یادواره ویژه در گلوگاه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با بیان اینکه ۳ هزار بنر، پوستر و برشور به سراسر کشور با اطلاعات شهید اسدپور گلوگاهی ارسال شد، افزود: از برنامه‌های ستاد کنگره شهدای جامعه ورزشی پرده‌برداری از آلبوم شهید شاخص کشور است.

دبیر ستاد کنگره شهدای جامعه ورزش مازندران درباره شناسایی شهدای ورزشی استان، تصریح کرد: در حال حاضر ۶۲۰ شهید ورزشکار در استان شناسایی شد و به دنبال تکمیل اطلاعات و آثار کامل آنها هستیم.

حسینیان رونمایی از تمبر شهید بهرام اسدپور گلوگاهی، برگزاری نمایشگاه آثار شهدای ورزشکار، تهیه و چاپ تابلوی شهدای ورزشکار با محوریت این شهید، پرده‌برداری از تمثال و ساخت مجسمه شهید از برنامه‌های شب یادواره اعلام کرد و افزود: تمثال شهید بهرام اسدپور گلوگاهی در مدخل ورودی شهر آمل، سوادکوه، چالوس و گلوگاه نصب می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهار کرد: این کنگره با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی آذرماه امسال در ساری برگزار می‌شود.

حبیب حسین‌زادگان از برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی در غرب استان با محوریت شهید شاخص ورزش کشور خبر داد و افزود: این مسابقات با حضور شش کشور در رامسر برپا خواهد شد.

رئیس ستاد کنگره شهدای جامعه ورزش مازندران درباره منابع مالی برگزاری کنگره شهدای ورزشکار استان، اظهار کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان استان آمادگی خود را در بخش سخت‌افزاری اعلام می‌کند و باید از امکانات و شرایط دستگاه‌های اجرایی استفاده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران درباره سفر هیئت‌دولت به مازندران و مطالبات این اداره‌کل، تصریح کرد: پروژه تخصصی برای شهرستان جویبار، بازسازی استادیوم شهید متقی و بخشی از پروژه‌های ملی که نیاز به اعتبارات ملی‌دار در اولویت پیگیری‌ها و مطالبات قرار دارند.

پاسخی بگذارید