هفته پنجم دور رفت لیگ برتر بانوان؛
تاریخ: ۱۱:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
نام نویسنده: روح الله سلطانی
پیروزی ذوب آهن در نبرد مدعیان/دومین پیروزی بهنمیر مازندران + نتایج

هفته پنجم دور رفت لیگ برتر بانوان روز پنج شنبه با سه دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری شد و تیم بهنمیر مازندران در مهمترین مسابقه حریف خود را شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته پنجم دور رفت شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران جام شهید «محسن حججی» امروز (پنج شنبه) با سه دیدار در شهر تهران پیگیری شد.

در مهمترین دیدار این هفته لیگ برتر بانوان تیم پیکان تهران میزبان ذوب آهن اصفهان بود و در دیداری سنگین و ۱۴۴ دقیقه ای که ۵۰۰ تماشاگر در خانه والیبال شاهد آن بودند، سه بر دو مغلوب میهمان خود شد.

شاگردان میترا شعبانیان سرمربی تیم پیکان در ست های اول و دوم ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند، اما در ست های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۳ مغلوب ذوب آهن شدند و با کسب یک امتیاز این مسابقه با چهار برد و ۱۳ امتیاز در صدر جدول باقی ماندند. ذوبی ها نیز با چهار برد و ۱۱ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفتند.

نرگس افشین، هدیه صابری و منیژه صادقی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.

نگار کیانی بازیکن شماره ۱۳ پیکان در این مسابقه کارت زرد دریافت کرد و میترا شعبانیان سرمربی این تیم نیز کارت قرمز گرفت.

دومین مسابقه امروز خانه والیبال تهران بین تیم های سالوت و بهنمیر مازندران برگزار شد که ۸۸ دقیقه طول کشید و ۲۰۰ تماشاگر داشت.

بهنمیر در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۶ بر ۲۴ میزبان خود را شکست داد و به دومین پیروزی خود دست یافت و همانند تیم سالوت شش امتیازی شد.

زهرا بشیری و لیلا اعلایی داوران اول و دوم این مسابقه بودند و طوبی بهپوری نظارت بر دیدار سالوت و بهنمیر را بر عهده داشت. صدیقه ذالفقاری بازیکن شماره ۱۳ سالوت در این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

در سومین مسابقه هفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان تیم های تهران و آبنوس به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده تهران سه بر یک به پیروزی رسید. تیم آبنوس در ست دوم این مسابقه ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ مغلوب دیگر تیم تهرانی این رقابت ها شد.

این مسابقه به دلیل طولانی شدن دو دیدار قبلی، با یک ساعت و نیم تاخیر شروع شد و ۱۲۵ دقیقه نیز طول کشید و ۱۰۰ تماشاگر داشت.

معصومه اسماعیل زاده، پگاه حکام زاده و فائزه جعفری شیرازی به ترتیب داور اول، داور دوم و ناظر این مسابقه بودند. سمیه رادپور بازیکن شماره ۹ آبنوس در این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

شهرداری تبریز این هفته استراحت داشت.

جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته پنجم دور رفت به قرار زیر است:

  • پیکان تهران ۴ برد و ۱۳ امتیاز
  • ذوب آهن اصفهان ۴ برد و ۱۱ امتیاز
  • بهنمیر مازندران ۲ برد و ۶ امتیاز
  • نماینده تهران ۲ برد و ۶ امتیاز
  • سالوت تهران ۲ برد و ۶ امتیاز
  • آبنوس تهران بدون برد و امتیاز
  • شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز

پاسخی بگذارید