هفته پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای ایران ؛
تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
نام نویسنده: تحریریه
تیم والیبال نشسته  معلولان مازندران در رده دوم

تیم والیبال نشسته جامعه معلولان مازندران با کسب پنجمین پیروزی متوالی خود در مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای ایران ، با یک بازی کمتر به رده دوم جدول رده بندی مسابقات و یک قدمی صدرنشین این مسابقات رسید

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم جامعه معلولان مازندران در چارچوب هفته پنجم این مسابقات عصر جمعه در دیداری خانگی در سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر تیم هیات قم را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و صاحب پنجمین پیروزی متوالی خود در این مسابقات شد.
شاگردان ‘ نقی مهدوی ‘ در تیم جامعه معلولان مازندران دراین مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای (۲۵ بر ۱۶ )، ( ۲۵ بر۱۴)و ( ۲۵ بر۱۲) میهمان خود تیم هیات قم را که از وجود سه بازیکن ملی پوش نیز بهره می برد، با شکست بدرقه کردند.
تیم مازندرانی عصر پنجشنبه این هفته نیز در هفته چهارم این مسابقات در بابلسر تیم هیات اراک را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داده بود.
تیم جامعه معلولان مازندران با کسب ۳ امتیاز ارزشمند این بازی خانگی ۱۵ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به تیم ۱۸ امتیازی گسترش فولاد تبریز در رده دوم جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت.
نماینده مازندران در فصل گذشته با عنوان بهزستی مازندران قهرمانی لیگ را از آن خود کرده بود.
تیم جامعه معلولان مازندران در رقابت های این فصل نیز با در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوشی همچون داود علیپوریان کاپیتان تیم ملی و مرتضی مهرزاد ، مجید لشکری و رمضان صالحی سه ملی پوش مازندرانی و احمد ایری ملی پوش گلستانی و بازیکن سابق و باتجربه تیم ملی به همراه چند بازیکن باتجربه از امیدهای مسلم قهرمانی به شمار می رود.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور با حضور هشت تیم هیات قم ، پالایش نفت آبادان ، هیات اراک ، ذوب آهن اصفهان ، روان کارهای گلستان ، شهرداری ارومیه، گسترش فولاد تبریز و جامعه معلولان مازندران برگزار می شود

پاسخی بگذارید