تاریخ: ۱۰:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مدافع ملی‌پوش ملوان می‌ گوید با موقعیت هایی که داشتند این بازی باید به نفع این تیم به پایان می‌رسید.   به گزارش “مازنداسپرت“، محمدحسین کنعانی در رابطه با بازی پرسپولیس و ملوان گفت: بازی جذابی داشتیم اما بسیار ناراحتم که نتیجه را به نفع خود نکردیم. این از بدشانسی های فوتبال است که تیمی […]

مدافع ملی‌پوش ملوان می‌ گوید با موقعیت هایی که داشتند این بازی باید به نفع این تیم به پایان می‌رسید.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، محمدحسین کنعانی در رابطه با بازی پرسپولیس و ملوان گفت: بازی جذابی داشتیم اما بسیار ناراحتم که نتیجه را به نفع خود نکردیم. این از بدشانسی های فوتبال است که تیمی مانند ملوان با آن موقعیت ها نباید پیروز شود و در مقابل براثر فقط یک اشتباه باید شکست بخورد. این بازی باید به نفع ملوان تمام می‌ شد چراکه ما تمام فضاها را بسته بودیم طوری که بهترین بازیکن آنها یعنی طارمی در زمین کاری نکرد. ۴، ۵ موقعیت فوق العاده هم داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

وی راجع به حرکت فوق العاده خود در بیرون کشیدن توپ از روی خط دروازه و مصدومیتش در آن صحنه گفت: من وظیفه ام این بود که این کار را بکنم. به دلیل اینکه همیشه می‌ خواهم پولی که سر سفره ام می‌ برم، حلال باشد. حال این تلاش برای تیم ملوان و مردم انزلی بود. پس من نمی‌ توانستم کمترین کم فروشی داشته باشم چراکه مردم انزلی برای ما سنگ تمام گذاشتند اما ای کاش آن حرکت من با پیروزی ما تمام می‌ شد.

وی ادامه داد: در آن صحنه من تصور کردم سرگئی اشتباه می‌ کند و بازی خوانی خوبی که دارم به سمت جایی که تصور می‌ کردم توپ بیاید حرکت کردم و توانستم توپ را از دروازه بیرون بکشم. در آن صحنه ساقم به تیرک برخورد کرد و احساس کردم شکست. فکر می‌ کنم اگر بازیکن دیگری جای من بود، به بازی برنمی گشت اما من سراسر انگیزه ام و باید بازی را ادامه می‌ دادم.

کنعانی در رابطه با تقابل هواداران پرسپولیس گفت: واقعیت این است که ما انتظار بیشتری داشتیم که هواداران پرسپولیس از این بازی دیدن کنند اما با توجه به نتایج این تیم به نسبت طرفداران کمی به و رزشگاه آمده بودند. برایم خیلی جذاب بود که از یک طرف هواداران پرسپولیس را می‌ دیدم و از طرف دیگر هواداران ملوان را. به هر حال بازی کنار هواداران پرسپولیس جذاب بود. اما باید اعتراف کنم که انزلی‎چی‎ها ما را با حمایتشان سورپرایز کردند. در پایان بازی نیز همگی ما را تشویق کردند چراکه دیدند با تمام وجود و با جان و دل ما بازی کردیم. انشاالله با بازی های خوبمان در لیگ و کسب سهمیه آسیا از خجالت هواداران در بیاییم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید