تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عدم نتیجه‌گیری باعث شده تا اعصاب بازیکنان به هم بریزد و برخی بازیکنان در زمین به همین دلیل عصبی هستند.   به گزارش “مازنداسپرت“محسن بنگر در خصوص پیروزی روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان در جام حذفی گفت: بازی سختی بود اما ما باید برنده می‌شدیم و خدا را […]

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عدم نتیجه‌گیری باعث شده تا اعصاب بازیکنان به هم بریزد و برخی بازیکنان در زمین به همین دلیل عصبی هستند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“محسن بنگر در خصوص پیروزی روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان در جام حذفی گفت: بازی سختی بود اما ما باید برنده می‌شدیم و خدا را شکر که جلوی هوادارانمان توانستیم نتیجه خوبی بگیریم البته ما علاوه بر جام حذفی باید در لیگ برتر هم نتیجه بگیریم تا بتوانیم به وضعیتمان در جدول رده‌بندی سروسامان بدهیم.

وی درباره داوری‌ بازی‌های پرسپولیس که با انتقاداتی همراه بوده اظهار داشت: من نمی‌توانم در خصوص داور صحبت کنم چرا که ما را محروم می‌کنند اما به نظرم باید مدیرعامل یا مربیان در اینباره حرف بزنند.

مدافع پرسپولیس درباره عصبی بودن بازیکنان این تیم در زمین که منجر به گرفتن کارت‌های زرد و قرمز در بازی‌ها به خصوص بازی دیروز مقابل ملوان شده اظهار داشت: به هر حال نتیجه نگرفتن پرسپولیس اعصاب بازیکنان را به هم ریخته است و عدم نتیجه‌گیری روی این مسئله تأثیرگذار است. البته بازیکنی مثل سوشا نباید آن رفتارها را می‌کرد چرا که وقتی کارت زرد دارد با انجام این کارها دوباره کارت می‌گیرد که همین مسئله باعث شد او بازی بعدی را از دست بدهد.

وی ادامه داد: کار ما در مرحله بعدی جام حذفی بسیار سخت شده اما باید ابتدا منتظر باشیم ببینیم ذوب‌آهن بالا می‌آید یا گسترش فولاد و بعد از آن قطعاً کادر فنی روی این بازی برنامه‌ریزی خواهد کرد.

بنگر در مورد دیدار این هفته پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در تبریز گفت: بدون شک یکی از سخت‌ترین بازی‌های پرسپولیس این بازی خواهد بود اما بازی با تراکتورسازی که تمام شود بازی‌های سخت ما هم تمام خواهد شد. واقعاً خسته شدیم چرا که همه بازی‌های ما تا اینجا سخت بوده اما امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم تا با آرامش به تعطیلات برویم و در تعطیلات لیگ برنامه‌ریزی خوبی انجام دهیم تا بتوانیم شروع لیگ را قدرتمند استارت بزنیم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم قادر خواهد بود روند مثبت نتیجه‌گیری‌اش را در تبریز هم ادامه دهد، اظهار داشت: خوشبختانه در چهار بازی اخیر که در جام حذفی و لیگ برتر انجام دادیم سه برد داشتیم و باخت ما مقابل سایپا را هم همه دیدند که چطور رقم خورد. با این همه امیدوارم که در تبریز بتوانیم روند خودمان را دامه دهیم.

وی در پایان درباره مشکلات مالی بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: علی‌اکبر طاهری قول داده که تا پایان هفته مطالبات بازیکنان را به آنها پرداخت کند و ما هم امیدواریم که این قول عملی شود باور کنید مشکلات مالی برخی بازیکنان بسیار زیاد است.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید