تاریخ: ۱۶:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
نام نویسنده: sobhan

فرشاد پیوس آقای گل سابق فوتبال ایران به سمت سرمربی پارسه انتخاب شد. به گزارش “مازند اسپرت “، فرشاد پیوس که سال گذشته در خونه به خونه کار می‌ کرد، قبلا با تیم تراکتورسازی در ۲ گروه مسابقات سال ۸۵ لیگ دسته اول بالاترین امتیاز را گرفت اما چون مسابقات در مرحله دوم ضربدری بود […]

فرشاد پیوس آقای گل سابق فوتبال ایران به سمت سرمربی پارسه انتخاب شد.

به گزارش “مازند اسپرت “، فرشاد پیوس که سال گذشته در خونه به خونه کار می‌ کرد، قبلا با تیم تراکتورسازی در ۲ گروه مسابقات سال ۸۵ لیگ دسته اول بالاترین امتیاز را گرفت اما چون مسابقات در مرحله دوم ضربدری بود مغلوب شیرین فراز کرمانشاهی شد که ۱۰ امتیاز کمتر از تراکتور داشت و حذف شد. پیوس با تیم شهیدقندی یزد هم در لیگ دسته دوم سال ۸۴ هم قهرمان شد.

همچنین از تجارب قبلی پیوس می‌ شود تجربه اش با تیم هما در سال ۸۶ اشاره کرد که کارنامه شایسته ای برای او محسوب نمی‌ شود. پیوس ۳ سال هم سرمربی تیم گل گهر سیرجان شد که نتیجه متوسطی را با این تیم به دست آورد.

پیوس سرمربی تیمی می‌ شود که در سالیان اخیر با مربیگری امیر عابدینی در مسابقات حضور داشته است. آنها سال گذشته در آستانه صعود به مرحله پلی آف مسابقات لیگ‌برتر در بازی های آخر موفق ظاهر نشدند و نتوانستند به لیگ‌برتر بیایند.

پاسخی بگذارید