تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون هندبال گفت: روز گذشته وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون ما آمد تا کارهای عمرانی را بررسی کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا رحیمی  درخصوص حضور وزیر ورزش در فداسیون هندبال اظهار داشت: مدتی بود که از سلطانی‌فر خواسته بودم تا به فدراسیون ما بیاید و از کارهای عمرانی که انجام شده بازدید کند که خوشبختانه روز گذشته این اتفاق افتاد و خروجی کار هم مثبت بود.

وی درمورد ثبت‌نامش در انتخابات هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: به هر حال احساس کردم در این بخش می‌توانم به ورزش کشور کمک کنم و وارد میدان شدم. برنامه‌هایی خواهم داشت تا در مدیریت هندبال هم خللی ایجاد نشود. امیدوارم بتوانم قدم های مثبتی بردارم و به ورزش کشور کمکی بکنم.

رئیس فدراسیون هندبال درخصوص حضور داورزنی در جمع ملی‌پوشان پیش از اعزام به اردوی تدارکاتی اسلوونی خاطرنشان کرد: به هر حال حضور مسئولان در تمرینات به بازیکنان انگیزه می‌دهد. داورزنی با حضور در جمع هندبالیست‌ها و بیان برخی صحبت‌ها انگیزه بازیکنان را مضاعف کرد. او سطح انتظارات مردم و مسئولان را برای ملی‌پوشان شرح داد.

رحیمی ادامه داد: تیم ملی در حال حاضر در اردوی اسلوونی حاضر است و خوشبختانه اوضاع خوبی هم دارد. طی تماس‌هایی که با کادر فنی و بازیکنان داشتم همه از شرایط در اسلوونی رضایت داشتند. به هر حال ما بیش از ۱۰ لژیونر در کشورهای مختلف داریم و این امر سطح توقعات در رقابت‌های قهرمانی آسیا را بالا می‌برد. خوشبختانه همه بسیج شده‌اند که تیم ملی بتواند در راه رسیدن به هدفش موفق باشد.

وی درمورد انتخاب سرمربی برای تیم ملی هندبال بانوان ایران و مذاکره با همسر ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما مذاکرات خود با همسر کولاکوویچ را ۱۷ در ماه انجام خواهیم داد. امیدواریم بتوانیم شرایطی فراهم شود که بتوانیم از حضور وی استفاده کنیم. داورزنی هم قول داده که در این راه به ما کمک کند.

/فارس

پاسخی بگذارید