تاریخ: ۱۷:۲۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: خوشحالم که به تیم سپاهان آمدم،‌تمام تلاشم را می‌کنم تا شرایط سپاهان در جدول بهتر شود تا در پایان فصل دل هواداران را شاد کنم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ادون حسنی هافبک آلبانیایی تیم فوتبال سپاهان اصفهان بعد از عقد قرارداد با این تیم در گفت وگو با سایت باشگاه سپاهان در خصوص حضورش در تیم سپاهان گفت: بسیار خوشحالم هستم که به یکی از تیم‌های پرطرفدار و پرافتخار ایران آمدم، سپاهان تیم بسیار بزرگی است امیدوارم با این تیم نتایج خوب را کسب کنیم، تمام تلاشم را می‌کنم تا در جدول رتبه خوبی را بدست بیاوریم و از این جایگاهی که هستیم جدا شویم و در پایان فصل هواداران را خوشحال کنیم.

وی در ادامه گفت: می‌دانم سپاهان تیم پرافتخاری است و انتظارات از من بالا است. با توجه به اینکه بازیکنان آلبانیایی در این تیم در گذشته بازی کردند اطلاعات خوبی گرفتم به خاطر این به سپاهان آمدم که جای پیشرفت دارد من هم دوست دارم مثل بازیکنان خارجی که در سپاهان حضور داشتند مثمر ثمر باشم و در این تیم بدرخشم.

ادون حسنی در پایان گفت: از هواداران سپاهان خواهش می‌کنم به ورزشگاه بیایند و تیم پرافتخار سپاهان را حمایت کنند تا در بازی‌های آینده نتایج خوبی را کسب کنیم، از سرمربی تیم و مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که من را به خدمت گرفتند، بیشتر از این صحبت نمی‌کنم دوست دارم در داخل زمین حرفم را بزنم و عملکرد خوبی داشته باشم.

/فارس

پاسخی بگذارید