تاریخ: ۱۶:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف فوتبال فوتسال صادر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف فوتبال و فوتسال را صادر کرد.

لیگ برتر فوتسال:

دیدار تیم های آتلیه تهران قم و گیتی پسند اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم آتلیه تهران قم تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه به زمین باز و ایجاد تنش برای دروازه بان تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین علی مسعودی، سرپرست تیم آتلیه تهران قم نیز به دلیل نقض مقررات و حرکات نامناسب که منجر به اخراجش شد، با توبیخ کتبی کمیته انضباطی مواجه شد.

لیگ دسته اول فوتبال:

*دیدار تیم های مس کرمان و ایران جوان بوهشر برگزار و از سوی دلگرم، سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر تخلفاتی مبنی بر اعترضا مکرر به داور که منجر به اخراجش شد و تمرد از دستور داور که سبب تشنج و اهانت به مسئولین شد،صورت گرفت. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اویس کرد جهان، بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر نیز به دلیل رفتار زننده با داور که منجر به اخراجش شد و اهانت به داور بازی در هنگام خروج از زمین، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، دهقان، مربی تیم ایرانجون بوشهر به دلیل فحاشی و اهانت به داور بازی اخراج شد و وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
مفتخر، مربی تیم ایران جوان بوشهر نیز به دلیل اهانت به داور بازی که منجر به اخراجش شد، باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و از همراهی تیم خود به مدت دو جلسه محروم شد.
همچنین میختاریان، مربی تیم ایرانجوان بوشهر به خاطر ورود به زمین بازی، هل دادن داور و اهانت به وی که سبب اخراج وی از بازی شد، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

احمدزاده، بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر به دلیل اهانت به داور دو جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

* تیم خونه به خونه بابل به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار برابر گسترش فولاد تبریز به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* در دیدار تیم های نساجی مازندران و راه آهن تهران از سوی جعفر ابراهیمی، مربی تیم راه آهن تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور و ورود به زمین بازی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

*مجتبی محبوب مجاز نیز به دلیل رفتار زننده با کمک داور اول و فحاشی به وی که منجر به اخراجش شد، به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*احسان وجدی، مربی تیم راه آهن تهران به دلیل توهین و فحاشی به کمک داور اول، به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم های ملوان بندر انزلی و مس رفسنجان برگزار و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران به بازیکن تیم مقابل و پرتاب اشیا به سوی آنان رخ داد. تیم ملوان بندر انزلی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*نیما علیپور، دروازه بان تیم مس رفسنجان نیز به دلیل تحریک تماشاگران از همراهی تیم خود به مدت یک جلسه محروم شد و باید۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد.
لیگ برتر:

*مسابقه تیم های پارس جنوبی جم و سیاه جامگان برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی رخ داد. این تیم باید ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
روح اله سیف الهی، بازیکن تیم سیاه جامگان نیز به دلیل ضربه زدن به بازیکن حریف پس از پایان بازی با خشونت، به یک جلسه از همراهی تیم خود در دیدارهای رسمی محکوم شد.

کلیه ارای فوق قطعی است.

/فارس

پاسخی بگذارید