در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان استان مطرح شد؛
تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:ورزش و جوانان جزو اولویت اول استان است !

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان استان گفت: امروز مفتخریم که اعلام کنیم ورزش و جوانان جزو اولویت های اول استان محسوب می شود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با حضور سرکارخانم فریبا محمدیان و مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران جلسه شورای اداری ورزش و جوانان استان مازندران به میزبانی سوادکوه برگزار گردید.

جلسه شورای اداری ورزش و جوانان مازندران با حضور سرکار خانم فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، مریم جمشیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، فرماندار سوادکوه، معاونین و روسای ستادی اداره کل، نواب رئیسیان هیات های ورزشی استان به میزبانی سوادکوه در تالار اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان استان گفت: امروز مفتخریم که اعلام کنیم ورزش و جوانان جزو اولویت های اول استان محسوب می شود

 حبیب حسین زادگان در این جلسه با بیان اینکه ورزش و جوانان جزو اولویت اول استان است، تصریح کرد: ورزش و جوانان استان با همکاری دیگر دستگاههای اجرایی استان توسعه خوبی داشته و به افتخاراتی نائل آمد.
وی با اشاره به اینکه ورزش مازندران از نظر زیرساختی به برنامه ششم نزدیک شده است، افزود: ورزش و جوانان از ارگانهای مهم و حساس است و می تواند در بحث آسیب های اجتماعی کمک شایانی نماید.
مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش مازندران رتبه نخست ورزش قهرمانی کشور را در اختیار دارد، گفت:
دستگاه ورزش و جوانان در دیگر حوزه های فرهنگی، همگانی و امور بانوان جزو برترین های کشور است.
حسین زادگان در پایان خاطرنشان کرد: ورزش بانوان باحضور ورزشکاران مستعد همپای مردان برای استان و کشور افتخارآفرینی می کند.

 

 

پاسخی بگذارید