تاریخ: ۵:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :رافت:کی جرات داشت زمان علی پروین از این کارهای سوشا مکانی کند! ورزش > لیگ برتر – مربی ملوان معتقد است برای دفاع از مازیار زارع وارد زمین شد. به گزارش مازند اسپرت؛ پایان رافت مربی ملوان بندر انزلی در پایان بازی با پرسپولیس درباره این بازی گفت: ملوان خیلی خوب بازی کرد.ما دو بازی […]

مازند اسپرت :رافت:کی جرات داشت زمان علی پروین از این کارهای سوشا مکانی کند!

ورزش > لیگ برتر – مربی ملوان معتقد است برای دفاع از مازیار زارع وارد زمین شد.

به گزارش مازند اسپرت؛ پایان رافت مربی ملوان بندر انزلی در پایان بازی با پرسپولیس درباره این بازی گفت: ملوان خیلی خوب بازی کرد.ما دو بازی زیر ۲۳ سال داشتیم که برای اولین بار بود در آزادی بازی می کردند.

رافت درباره درگیری اش با سوشا مکانی و اینکه همیشه با دروازه بان ها مشکل دارد گفت:من با دروازه بان ها مشکل ندارم.دروازه بان پرسپولیس مشکل دارد. پرسپولیسی ها با اتفاقاتی که چند بازی گذشته برای آنها پیش آمده بود می خواستند داور را تحت تاثیر قرار بدهند.چه لزومی دارد سوشا مکانی از دروازه خارج شود و به داور اعتراض کند.در زمان ما جرات چنین رفتارهایی را نداشتیم.در زمان علی پروین ما جرات چنین رفتار هایی را نداشتیم اما شما می بینید که سوشا مکانی چند بار است که چنین رفتاری را تکرار می می کند.این رفتار در شان پرسپولیس نیست.من دیدم همه بازیکنان پرسپولیس مازیار زارع را دور کردند و من از ترس اینکه دعوا رخ ندهد وارد شدم تا مانع دعوا بین بازیکنان شوم.

رافت درباره داوری گفت:داوری خوب بود به جز ۱۵ دقیقه آخر که پرسپولیسی ها می خواستند داور را تحت فشار بگذارند در کل داوری مشکلی نداشت.

۲۵۶ ۴۱

پاسخی بگذارید