تاریخ: ۵:۵۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :حمله تند برانکو به داوری های لیگ برتر ورزش > لیگ برتر – برانکو ایوانکویچ می گوید برای اینکه بتواند برابر داوری ها موفق باشد ، تیمش باید توان بازی برابر ۱۵ نفر را داشته باشد! به گزارش مازند اسپرت؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از پیروزی مقابل ملوان اظهار کرد: اول از همه […]

مازند اسپرت :حمله تند برانکو به داوری های لیگ برتر

ورزش > لیگ برتر – برانکو ایوانکویچ می گوید برای اینکه بتواند برابر داوری ها موفق باشد ، تیمش باید توان بازی برابر ۱۵ نفر را داشته باشد!

به گزارش مازند اسپرت؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از پیروزی مقابل ملوان اظهار کرد: اول از همه عصر بخیر می‌گویم. رییس من در رختکن به من گفت که هر بازی باید مقابل ۱۵ بازیکن بازی کنیم اما خب جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم. آن‌ها بازی خوبی به نمایش گذاشتند. ما باید قبل از ۹۰ دقیقه به گل می‌رسیدیم و کار به وقت اضافه نمی‌کشید.

او در پاسخ به این سوال که این بازی به ۱۲۰ دقیقه کشیده شد آیا این شرایط روی بازی جمعه تیم‌تان مقابل تراکتورسازی تاثیرگذار است یا خیر گفت: مهرداد کفشگری قبل از آغاز بازی دچار مصدومیت شد و مجبور شدم از نوراللهی که تازه عمل جراحی انجام داده استفاده کنم. متاسفانه کفشگری یک ماه مصدوم خواهد بود. بعد از اینکه فردا بررسی‌هاییمان را انجام بدهیم درباره دیدار تراکتورسازی هم صحبت می‌کنیم.

او درباره مشکلات داوری هم گفت: باید بازیکنان‌مان را درک کنیم. ما در ۶ مسابقه قبلی ۴ مسابقه را با اشتباه‌های داوری باختیم. داور باید جواب بدهد که چرا طارمی و مکانی کارت زرد گرفتند. نمی‌دانم دلیل این ناداوری‌ها چیست؟ هیچ کس نمی‌داند چرا مکانی کارت زرد گرفت. فقط داور چهارم اشاره کرد و داور بازی به مکانی کارت زرد نشان داد. مهدی طارمی هم یک خطای تصادفی انجام داد که دو کارت زرد پشت سر هم گرفت.

برانکو درباره عملکرد محسن مسلمان هم گفت: همانطور که دفعه قبل درباره آن صحبت کردم من قصد ندارم درباره بازیکنانم مقابل خبرنگاران صحبت کنم و در رختکن با بازیکنان صحبت می‌کنم. مسلمان تمرین‌های سختی انجام می‌دهد و روز به روز پیشرفت می‌کند. امروز از بازی مقابل پیکان هم بهتر بازی کرد و او باید صبر کند تا به آمادگی مطلوبی برسد.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد برخی بازیکنان مثل سوشا مکانی و مهدی طارمی هم گفت: ما واقعا سخت تمرین می‌کنیم و در طول تمرین‌ها سعی داریم موقعیت‌های گلزنی را به گل تبدیل کنیم اما متاسفانه بعضی وقت‌ها یک گلزن باید گلزنی در خونش باشد. واقعا کارت زردهایی هم که در این بازی داده شد بی‌مورد بود. به طور مثال مهدی طارمی خیلی بی‌مورد کارت زرد گرفت. بازیکنان حریف مستحق دریافت کارت‌های بیشتری بودند.

پاسخی بگذارید