پرونده تیم منتخب استان قزوین که به نمایندگی از کاراته کشورمان در اولین دوره مسابقات آسیای مرکزی شرکت کرده، با 3 طلا، یک نقره و دو برنز بسته شد.
تاریخ: ۲۰:۲۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  پرونده تیم منتخب استان قزوین که به نمایندگی از کاراته کشورمان در اولین دوره مسابقات آسیای مرکزی شرکت کرده، با ۳ طلا، یک نقره و دو برنز بسته شد. در این دوره از رقابت‌ها که با حضور کشورهای ایران، ازبکستان، قرقیزستان، قزاقستان، افغانستان و ترکمنستان در تاشکند ازبکستان برگزار شد، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  پرونده تیم منتخب استان قزوین که به نمایندگی از کاراته کشورمان در اولین دوره مسابقات آسیای مرکزی شرکت کرده، با ۳ طلا، یک نقره و دو برنز بسته شد.

در این دوره از رقابت‌ها که با حضور کشورهای ایران، ازبکستان، قرقیزستان، قزاقستان، افغانستان و ترکمنستان در تاشکند ازبکستان برگزار شد، تیم منتخب کاراته قزوین توسط بهمن عسگری و صالح اباذری در اوزان منها و مثبت ۸۴ کیلو گرم به نشان طلا دست یافت، ضمن از اینکه در بخش کومیته تیمی نیز تیم قزوین بر سکوی اول ایستاد.

میثم رشوند در وزن مثبت ۸۴ با نشان نقره به کار خود پایان داد و محمدحسین قاسمی در منهای ۶۰ و رئوف دست افکن در وزن منهای ۷۵ کیلو گرم صاحب نشان برنز شدند.

گفتنی است تا پیش از ورزش ایران در “زون” غرب آسیا قرار داشت؛ اما از سال ۲۰۱۷ وارد منطقه آسیای مرکزی شد.

همچنین روز شنبه دوم دی ماه و در حاشیه مسابقات کاراته آسیای مرکزی، کلینیک داوری آسیا برگزار شد که هر ۱۹ داور ایرانی حاضر در این کلینیک نمره قبولی گرفتند.

پاسخی بگذارید