تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو در حالی آغاز شد که برخلاف شایعات موجود سیدمحمد پولادگر از حضور در انتخابات انصراف نداد و آمادگی خود را برای ریاست اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو امروز شنبه دوم دی ماه در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد. محمدرضا داورزنی معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ریاست مجمع را بر عهد داشت. شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته هم به عنوان نماینده کمیته المپیک در مجمع حاضر بود. محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در مجمع حضور داشت.

نکته جالب حضور اصغر رحیمی از اعضای کمیته المپیک و کارشناس خبره تکواندو در انتخابات بود که به عنوان نماینده ورزش دانشگاهی در مجمع حضور داشت.

پیش از برگزاری مجمع شایعاتی مبنی بر کناره گیری سیدمحمد پولادگر از انتخاب مطرح شد اما پولادگر در ابتدای جلشه پشت تریبون رفت و ضمن تکذیب این شایعه اظهار داشت: قطار تکواندو حالا به ایستگاه انتخابات رسیده. همانطور که می دانید من تصمیم به ثبت نام برای انتخابات نداشتم بنا به دلایلی که اهالی تکواندو از آن باخبرند اما به اصرار دوستان و مدیران وارد صحنه انتخابات شدم. حملات سنگین و ناجوانمردانه ای طی این مدت در فضای مجازی علیه من انجام شد و سیاهنمایی به حدی بود که همه افتخارات بزرگ تکواندو را به گونه ای دیگر انجام می دادند و بدترین روزهای زندگی ام را سپری کردم. از همین رو تصمیم گرفتم بمانم و پاسدار حقیقت باشم. با وجود همه اتفاقات اخیر نتوانستم خودم را راضی کنم و مصلحت را بر این دیدم که بمانم تا یکسری حقایق کتمان نشود. مجمع هر تصمیمی بگیرد، تمکین خواهم کرد.

بعد از صحبت های پولادگر،  سه تن از کاندیداها به نام های مسعود امینی، سیروس رضایی و علیرضا صیاد به سود پولادگر از انتخابات انصراف دادند.

/فارس

پاسخی بگذارید