غلامی:به مسئولین با تعصب باید تبریک گفت !
تاریخ: ۱۷:۲۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۱
نام نویسنده: تحریریه
سارویه در سالن کاشان حاضر شد اما اجازه بازی به آن ها ندادند !!  + عکس

در حالی که شاگردان بهزاد محمودی امروز در سالن حاضر شده بودند، اما فدراسیون والیبال حاضر نشد تا ساروی ها در این دیدار به میدان بروند .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،همانطور که در خبرهای قبلی ذکر کرده بودیم، بازیکنان سارویه ساری با هزینه خودشان و با اتوبومبیل های شخصی به کاشان سفر کردند تا در برابر این تیم در این هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال حاضر شوند، اما گویا نامه انصرافی که از مازندران به فدراسیون صادر شده بود، اجازه بازی به ساروی ها را نداد تا بازیکنان این تیم بدون انجام بازی به ساری برگردند.

در حالی که شاگردان بهزاد محمودی امروز در سالن حاضر شده بودند، اما فدراسیون والیبال حاضر نشد تا ساروی ها در این دیدار به میدان بروند .

محمد غلامی کاپیتان ساروی ها در خصوص اتفاقات رخ داده در این روز اظهار داشت:از مسئولین گلایه داریم که هیچکدام در این مشکلات جوابگوی ما نبودندتا کار ما را راه بیاندارند.

وی ضمن کنایه و گلایه از بی مسئولیتی مسئولین شهری و استانی، بیان داشت : باید تشکری کنیم از مسئولین شهری و استانی بخاطر تعصبی که به شهرشان دارند و انقدر راحت اجازه منحل شدن تیم سارویه را دادند.

این بازیکن ارزنده تیم سارویه در پایان گفت : ما به عشق شهر و استان و برای حفظ سهیمه به کاشان سفر کردیم و حتی در سالن هم حضور پیدا کردیم، ولی متاسفانه کسی در این راه ما را همراهی نکرد.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید