بازیکنان سارویه با هزینه شخصی در کاشان؛
تاریخ: ۱۵:۲۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۱
نام نویسنده: تحریریه
غلامی:خودمان به کاشان رفتیم اما فدراسیون اجازه بازی نمی دهد !

بازیکنان با تعصب سارویه که تمایلی به انصراف نداشتند، برای حفظ تیم با ماشین های شخصی به کاشان رفتند اما با مشکلی بزرگ مواجه شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که چندی پیش خبر انصراف سارویه از لیگ برتر والیبال کشور در کل کشور پخش شده بود و حتی نامه ای هم از سوی هیات والیبال به فدراسیون مبنی بر انصراف این تیم از لیگ برتر صادر شده بود امروز بازیکنان سارویه با هزینه شخصی خودشان را به کاشان رساندند.

بازیکنان با تعصب سارویه که تمایلی به انصراف نداشتند، برای حفظ تیم با ماشین های شخصی به کاشان رفتند اما با مشکلی بزرگ مواجه شدند.

محمد غلامی کاپیتان تیم سارویه در کاشان در گفتگویی با خبرنگار مازند اسپرت در خصوص این موضوع اظهار داشت: با هزینه های شخصی صبح زود از ساری به سمت کاشان حرکت کردیم.

وی ادامه داد : به کاشان رسیدیم ولی متوجه شدیم فدراسیون والیبال اجازه بازی کردن به ما نمی دهد و می گوید هیات شما نامه انصراف سارویه از لیگ برتر را صادر کرده است.

کاپیتان ساروی ها در ادامه بیان داشت : فدراسیون والیبال به ما گفته طبق نامه ای که مهندس اکبری و آقای تقوی به آنها ارسال کرده اند، سارویه حق بازی کردن در این رقابت ها ندارد .

این بازیکن خواستار حمایت مسئولین شد و افزود : در این شرایط کسی پاسخگوی ما نیست و با هر کسی هم تماس میگیریم هیچ شخصی جواب ما را نمی دهد.پیگیر این موضوع هستیم تا این مشکل را بتوانیم برطرف کنیم ولی آقای پورحسن برای بازی کردن سارویه در این هفته موافقت نمی کند.

 

امیدواریم مسئولین والیبال و ورزش مازندران پیگیر این مشکل والیبالیست های مازندرانی بشوند تا سهیمه استان مازندران در لیگ برتر باقی بماند.

پاسخی بگذارید