تاریخ: ۴:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :مدیرکل سابق اداره ورزش و جوانان مازندران به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج کشورمان انتخاب شد.   به گزارش مازند اسپرت؛ طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان نصرالله پریچهره به عنوان سرپرست جدید فدراسیون شطرنج منصوب شد. مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد. مراسم تودیع و […]

14555مازند اسپرت :مدیرکل سابق اداره ورزش و جوانان مازندران به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج کشورمان انتخاب شد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان نصرالله پریچهره به عنوان سرپرست جدید فدراسیون شطرنج منصوب شد. مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد.


مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون ظهر امروز با حضور احمد گواری مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیونها،پریچهره سرپرست جدید و حسینی سرپرست سابق فدراسیون و جمعی دیگر از مسئولان در محل فدراسیون شطرنج برگزار شد.

گفتنی است، پیش از این سید امیر حسینی سرپرستی فدراسیون شطرنج را بر عهده داشت که به دلیل شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج، وزارت ورزش و جوانان گزینه ای دیگر برای سرپرستی این فدراسیون انتخاب کرد.

مدیریت منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان، مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران و مشاور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و مدیریت اداره کل ورزش و جوانان مازندران در کارنامه کاری نصرالله پریچهره دیده می شود.

پاسخی بگذارید