مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان اظهار امیداوری کرد مشکل آنالیزور تیم سپاهان حل و فصل شود.
تاریخ: ۱۴:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مرتضی رمضانی راد مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان در یادداشتی اظهار امیدواری کرد که موضوع حسام فتاحی آنالیزور تیم فوتبال سپاهان در سایه آرامش و خویشتنداری حل و فصل شود. در یادداشت رمضانی راد آمده است: با توجه به خبر منتشره در مورد اخراج حسام فتاحی لازم است تا موارد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مرتضی رمضانی راد مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان در یادداشتی اظهار امیدواری کرد که موضوع حسام فتاحی آنالیزور تیم فوتبال سپاهان در سایه آرامش و خویشتنداری حل و فصل شود. در یادداشت رمضانی راد آمده است:

با توجه به خبر منتشره در مورد اخراج حسام فتاحی لازم است تا موارد زیر را به اطلاع هواداران برسانم:

_ موضوع اخراج ایشان توسط مدیرعامل باشگاه به هیچ وجه مطرح نبوده و آقای محسن طاهری به ما اعلام نمودند به خاطر مصاحبه اخیر و مطالب منتشره ایشان در فضای مجازی هیچگونه شکایتی از حسام ندارند.

_ کمیته انضباطی باشگاه در جلسه ای با حضور آقای فتاحی موضوع انتقادات و مصاحبه تند ایشان را بررسی و هنوز رایی صادر نکرده است.

_ آقای زلاتکو کرانچار حسام را اخراج نکرده و به دلیل مصاحبه های تند ایشان را در اختیار باشگاه قرار داد تا رای کمیته انضباطی درباره وی صادر و تا اطلاع ثانوی در تمرینات حاضر نشود.

_ امیدواریم در سایه آرامش و خویشتنداری این موضوع به خوبی حل و فصل شود.

پاسخی بگذارید