بازیکن اسبق بارسلونا معتقد است در ال‎کلاسیکو پیش رو کاتالان‌ها وضعیت بهتری دارند و اگر رئال مادرید شکست بخورد، باید شانس این تیم برای رسیدن به قهرمانی را تمام شده دانست.
تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ژاوی که در حال حاضر در السد قطر بازی می‏‌کند، معتقد است آمدن ارنستو والورده در آغاز فصل جاری باعث شده بارسا تیمی یکدست‎تر شود: با آمدن والورده تیم بهتر شده است. خریدهای جدید خوب کار می ‏کنند و همه چیز به نوعی مثبت‎تر شده است. او درباره بازی بزرگ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ژاوی که در حال حاضر در السد قطر بازی می‏‌کند، معتقد است آمدن ارنستو والورده در آغاز فصل جاری باعث شده بارسا تیمی یکدست‎تر شود: با آمدن والورده تیم بهتر شده است. خریدهای جدید خوب کار می ‏کنند و همه چیز به نوعی مثبت‎تر شده است.

او درباره بازی بزرگ پیش رو هم گفت: بارسلونا تیمی هماهنگ است و شرایط خوبی برای بردن بازی دارد. اگر این اتفاق بیفتد باید مادرید را خارج از کورس قهرمانی دانست. مادرید این روزها خیلی خوب بازی نمی‎کند، اما بعد از قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها روحیه بهتری دارد.

او در واکنش به این موضوع که بارسا می‎خواهد انتقام شکست سنگین در سوپرکاپ را بگیرد، گفت: انتقام همیشه وجود دارد. اصلا خوب نبود که در آگوست رئال آنقدر قوی بود. اما بارسا به خوبی بازگشت و این کار را به خوبی انجام داد. حالا بارسا برای موفقیت در این بازی نیاز به انتقام برای سوپرکاپ ندارد، تیم انقدر خوب شده که همه به دنبال بازی در ال‎کلاسیکو باشند.

پاسخی بگذارید