هافبک نخبه منچسترسیتی در آستانه تمدید قرارداد با این تیم قرار دارد و گفته می‌‏شود دستمزدی فوق‎العاده در اتحاد در انتظارش است.
تاریخ: ۱۴:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  کوین دی‏‌بروین می‎خواهد قراردادش را با دستمزد هفتگی ۲۳۰ هزار یورو تمدید کند. مخصوصا بعد از عملکرد درخشان او در فصول اخیر سران تیم منچستری تصمیم دارند هر طور شده او را در باشگاه نگه دارند و به همین منظور به دنبال تمدید قراردادش هستند. قرارداد جدید او تا سال […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  کوین دی‏‌بروین می‎خواهد قراردادش را با دستمزد هفتگی ۲۳۰ هزار یورو تمدید کند. مخصوصا بعد از عملکرد درخشان او در فصول اخیر سران تیم منچستری تصمیم دارند هر طور شده او را در باشگاه نگه دارند و به همین منظور به دنبال تمدید قراردادش هستند.

قرارداد جدید او تا سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت و به خاطر جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) در قرارداد جدید او دستمزدش به یورو خواهد بود.

به ادعای روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف دستمزد دی‌بروین با این شرایط چیزی حدود دو برابر دریافتی حال حاضرش خواهد شد و با توجه به پاداش‎ها و بندهای ویژه قرارداد این رقم می‎تواند تا هفته‎ای ۳۰۰ هزار یورو هم افزایش داشته باشد.

انتظار می‎رود من‎سیتی به زودی برای تمدید قرارداد بازیکنانی مانند گابریل ژسوس، فرناندینیو، لروی زانه، رحیم استرلینگ و ادرسون مورائس هم اقدام کند.

پاسخی بگذارید