گزارش بازی خونه به خونه بابل و گسترش فولاد تبریز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
نام نویسنده: علی گرجی پور
استان مازندران غرق در شادی/عملیات صعود در بابل با موفقیت انجام شد

بابلی ها پس از نتایج خوبی که با آمدن سرمربی جدید خود به دست آوردند اکنون با برتری دو گله مقابل حریف لیگ برتری خود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی رسیدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم های فوتبال خونه به خونه بابل و گسترش فولاد تبریز از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی دوشنبه از ساعت ۱۳:۴۵ در ورزشگاه هفتم تیر بابل به مصاف هم رفتند که در پایان تیم خونه به خونه بابل موفق به کسب برد ۲بر۰ در مقابل گسترش فولاد شد.
بابلی ها اگر چه طی روزهای اخیر از نظر مالی در مضیقه بوده و مشکلاتی را از این جهت متحمل شده اند؛ اما به واقع شاگردان جواد نکونام حداقل در لیگ دسته اول نشان داده اند به فوتبال و موفقیت در رقابت‌های خود بیشترین اهمیت را داده و در وهله اول به برتری مقابل رقبا می اندیشند. حالا نیز با وجود همه مشکلات،شاگردان نکونام در بابل به برتری مقابل گسترش و تاریخ سازی در این رقابت‌ها رسیدند.
بابلی ها در این بازی نیز به مانند دیدار قبلی جام حذفی مقابل سیاه جامگان میزبان بودند و در روزی که بابل در شور و حال خاصی برای تماشای این دیدار قرار داشت تا جایی که از مدت ها قبل از آغاز بازی ورزشگاه هفتم تیر مملو از جمعیت شده و حتی بسیاری از هواداران نیز مجبور به ترک ورزشگاه شدند و خیلی های دیگر نیز از پشت بام های مجاور و در شرایطی سخت و خطرناک به تماشای صعود نشستند تا نشان دهند تا سرحد جان پای عشق شهر خود ایستاده اند.
خونه به خونه که پیش از این دیدار برابر سیاه جامگان و راه آهن به برتری رسیده بود با برد ارزشمند مقابل حریف تبریزی خود و صعود به نیمه نهایی اتفاقی تاریخی را در طول دوران پیدایش خود به ثبت رسانده است.

گفتنی است:خونه به خونه پس از حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی تحولاتی اساسی در خود ایجاد کرد در ۱۲ دیدار اخیر خود در لیگ دسته اول متحمل هیچ شکستی نشده و جالبتر اینکه در این تعداد دیدار تنها ۴ بار دروازه خود را باز شده دید و آنها هم اکنون ۲۹ امتیازی هستند و در رده پنجم جدول رده بندی لیگ یک حضور دارند.

(به قلم علی گرجی پور)

 

۹

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. شاهیج

    دمتون گرم که باعث خوش حالی فوتبالی های استان شدید.به امید خدا تو فینال خونه به خونه رو ببینیم