تاریخ: ۱۲:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال برنز وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: با توجه به رقابت‌هایی که در این سال‌ها شرکت کردم تجربه‌ام نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است.   به گزارش “مازنداسپرت” سهراب مرادی و کیانوش رستمی دو وزنه‌بردار تیم ملی که از شانس‌های کسب مدال در مسابقات جهانی هستند در نشست خبری رئیس و سرمربی تیم ملی […]

دارنده مدال برنز وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: با توجه به رقابت‌هایی که در این سال‌ها شرکت کردم تجربه‌ام نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت” سهراب مرادی و کیانوش رستمی دو وزنه‌بردار تیم ملی که از شانس‌های کسب مدال در مسابقات جهانی هستند در نشست خبری رئیس و سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری پاسخگوی سؤالات خبرنگاران بودند و توضیحاتی درباره شرایط خود ارائه دادند.

کیانوش رستمی در خصوص میزان آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات جهانی گفت: با توجه به تجربیاتی که در این سالها کسب کردم هر سال نسبت به سال قبل نتیجه بهتری گرفتم. در سال ۲۰۱۱ که بعد از آن در المپیک شرکت کردم متأسفانه به دلیل بی‌تجربگی و ذهنیتی که برای من مبنی بر اینکه گرفتن مدال در المپیک خیلی سخت و دور از دسترس است، ایجاد کرده بودند، به راحتی مدال طلا را از دست دادم.

وی ادامه داد: بعد از المپیک و با توجه به اتفاقاتی که رخ داد حدود یک سال و نیم از میادین دور بودم اما در جهانی قزاقستان عملکرد خوبی داشتم و وزنه‌هایی را ثبت کردم که خودم هم فکرش را نمی‌کردم و فاصله باقیمانده تا المپیک و مسابقات جهانی باید تلاش کنم تا با بهبود رکوردهایم مدال برنز المپیک لندن را خوش‌رنگ‌تر کنم.

نفر سوم المپیک لندن تصریح کرد: با کمک حسین توکلی و کادر فنی و تغییر نحوه و سبک تمریناتم این امید را دارم تا با استفاده از تجربیات سالهای گذشته در مسابقات جهانی آمریکا نتیجه خوبی کسب کنم تا با دستی پر راهی برزیل شوم البته این را هم می‌دانم که حریفانم بیکار ننشسته‌اند و آنها هم برای کسب مدال طلا زحمت می‌کشند. شاید خیلی‌ها فکر کنند که تنها وزنه‌برداران روس و چین که شناخته‌ شده‌تر هستند رقبای من هستند اما ۶ رقیب اصلی دارم که قهرمان جهان المپیک هستند.

سهراب مرادی نیز درباره شرایطش و موضوعی که در فدراسیون قبلی در نامه‌ای که برای بازنشسته اعلام شدن او به فدراسیون جهانی ارسال شده بود گفت: بعد از دو سال محرومیت تمرینات خودم را آغاز کردم و دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شدم هر چند که در این دو سال هم از آمادگی دور نبودم اما شرایطم به قدری خوب بود که خیلی سریع به رکوردهای خوبی رسیدم.

وی ادامه داد: اگر از این موضوع اطلاع داشتم هرگز دست به وزنه نمی‌زدم و تمرین نمی‌کردم. روحم هم از بازنشسته‌ شدن خبر نداشت و امیدوارم با پیگیری‌های فدراسیون به مسابقات جهانی برسم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید