روسای جمهور کره جنوبی و چین که میزبانی بازی‌های زمستانی 20188 و 2022 را برعهده دارند تفاهمنامه همکاری امضا کردند.روسای جمهور کره جنوبی و چین که میزبانی بازی‌های المپیک و پارالمپیک پیونگ‌چانگ 2018 و پکن 2022 را برعهده دارند، باهم تفاهمنامه همکاری امضا کردند. این تفاهمنامه همکاری بین دو کشور در مراسمی در پکن امضا شد. مون رئیس جمهوری کره جنوبی نخستین نماینده‌ای بود که از چین بازدید کرد و در این سفر خواستار بهبود روابط بن دو کشور شد. پیونگ‌چانگ میزبانی بازی‌های 2018 و پکن میزبان بازی‌های 2022 است. این برای نخستین بار است که دو کشور از قاره آسیا به طور متوالی میزبان بازی‌های زمستانی المپیک و پارالمپیک هستند. لی هی بوئم رئیس کمیته برگزاری بازی‌های زمستانی پیونگ‌چانگ گفت: ما انتظار داریم این تفاهمنامه همکاری ارتباط طرفین را بهبود ببخشد. ما اعتقاد داریم این تفاهمنامه همکاری نکات مثبتی دارد که برای کمیته المپیک کره جنوبی و جذب توریست‌های چینی برای بازی‌های 2018 کمک می‌کند. چین قرار است نمایندگان خود را به کره جنوبی بفرستد تا آنها نظاره‌گر بازی‌های زمستانی 2018 باشند.
تاریخ: ۱۴:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روسای جمهور کره جنوبی و چین که میزبانی بازی‌های المپیک و پارالمپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ و پکن ۲۰۲۲ را برعهده دارند، باهم تفاهمنامه همکاری امضا کردند. این تفاهمنامه همکاری بین دو کشور در مراسمی در پکن امضا شد. مون رئیس جمهوری کره جنوبی نخستین نماینده‌ای بود که از چین بازدید کرد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روسای جمهور کره جنوبی و چین که میزبانی بازی‌های المپیک و پارالمپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ و پکن ۲۰۲۲ را برعهده دارند، باهم تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

این تفاهمنامه همکاری بین دو کشور در مراسمی در پکن امضا شد.

مون رئیس جمهوری کره جنوبی نخستین نماینده‌ای بود که از چین بازدید کرد و در این سفر خواستار بهبود روابط بن دو کشور شد.

پیونگ‌چانگ میزبانی بازی‌های ۲۰۱۸ و پکن میزبان بازی‌های ۲۰۲۲ است. این برای نخستین بار است که دو کشور از قاره آسیا به طور متوالی میزبان بازی‌های زمستانی المپیک و پارالمپیک هستند.

لی هی بوئم رئیس کمیته برگزاری بازی‌های زمستانی پیونگ‌چانگ گفت: ما انتظار داریم این تفاهمنامه همکاری ارتباط طرفین را بهبود ببخشد. ما اعتقاد داریم این تفاهمنامه همکاری نکات مثبتی دارد که برای کمیته المپیک کره جنوبی و جذب توریست‌های چینی برای بازی‌های ۲۰۱۸ کمک می‌کند.

چین قرار است نمایندگان خود را به کره جنوبی بفرستد تا آنها نظاره‌گر بازی‌های زمستانی ۲۰۱۸ باشند.

پاسخی بگذارید