تاریخ: ۱۲:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
نام نویسنده: sobhan

ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید، در سال آخر حضور مورینیو در رئال، با این مربی به مشکل برخورد کرد و جای خود در ترکیب اصلی را به دیگو لوپز داد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کاسیاس در مصاحبه چند روز پیش خود صراحتا گفت که با مورینیو مشکل داشته اما برخی دیگر از بازیکنان […]

ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید، در سال آخر حضور مورینیو در رئال، با این مربی به مشکل برخورد کرد و جای خود در ترکیب اصلی را به دیگو لوپز داد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کاسیاس در مصاحبه چند روز پیش خود صراحتا گفت که با مورینیو مشکل داشته اما برخی دیگر از بازیکنان رئال نیز در قبال مورینیو موضع مخالف داشتند و این تنها او نبوده که با مورینیو اختلاف داشته است.

فلورنتینو پرز در نشست سالانه اعضای باشگاه رئال مادرید، در همین رابطه گفت:” فکر نمی کنم در مورد قضیه کاسیاس، مورینیو مقصر باشد. ایکر دروازه بان ثابت رئال در زمان مورینیو بود تا اینکه مصدوم شد. لوپز در غیاب او نمایش درخشانی داشت و به همین دلیل، مورینیو ترجیح داد حتی با وجود بهبودی کاسیاس، از لوپز درون دروازه استفاده کند.
با آنچلوتی هم شرایط به همین گونه بود و لوپز دروازه بان ثابت بود. سپس لوپز به میلان رفت و  ناواس به رئال آمد اما انتقادات هواداران به کاسیاس همچنان ادامه داشت؛ تا اینکه او خودش از ما درخواست کرد تا اجازه جدایی به وی بدهیم.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید