مهاجم تیم فوتبال استقلال منتظر جلسه با باشگاه است تا روند چگونگی صدور رضایتنامه‌اش مشخص شود.
تاریخ: ۱۴:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حسن بیت‌سعید بازیکنی است که با توجه به شرایطش در نیم فصل اول در استقلال تصمیم به جدایی از این تیم گرفته البته او این روزها طبق قراردادیکه با این باشگاه دارد در تمرینات استقلال شرکت می‌کند. این بازیکن مد نظر سیروس پورموسوی قرار گرفته و البته فولادی‌ها هم به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حسن بیت‌سعید بازیکنی است که با توجه به شرایطش در نیم فصل اول در استقلال تصمیم به جدایی از این تیم گرفته البته او این روزها طبق قراردادیکه با این باشگاه دارد در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

این بازیکن مد نظر سیروس پورموسوی قرار گرفته و البته فولادی‌ها هم به شرطی این بازیکن را جذب می‌کنند که خود بیت سعید از استقلال رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند. از طرفی این بازیکن از باشگاه استقلال مطالباتی دارد و مسئولان این باشگاه هم هنوز در خصوص چگونگی صدور رضایتنامه این بازیکن با وی صحبتی نداشته اند.

بیت‌سعید این روزها در حال مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال است که در این بین درگذشت عموی معاون ورزشی باشگاه استقلال و سفر وی به شیراز روند صدور رضایتنامه این بازیکن را به تعویق انداخته است. مهاجم خوزستانی استقلال هم تصمیم دارد بلافاصله بعد از بازگشت توفیقی برای دریافت رضایتنامه خود برای عقد قرارداد با فولاد راهی خوزستان شود.

پاسخی بگذارید