روابط عمومی باشگاه رئال مادرید رسما از حضور راموس در فینال جام باشگاه‌های جهان به میزبانی ابوظبی امارات خبر داد.
تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سرخیو راموس مدافع کلیدی تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در اولین بازی تیمش در جریان جام باشگاه‌های جهان مقابل الجزیره غایب بود و استراحت کرد. خبر قطعی درباره مصدومیت راموس منتشر نشده بود و این استراحت دلخوری مقامات اماراتی و فیفا را در پی داشت. جام باشگاه‌های جهان به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سرخیو راموس مدافع کلیدی تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در اولین بازی تیمش در جریان جام باشگاه‌های جهان مقابل الجزیره غایب بود و استراحت کرد. خبر قطعی درباره مصدومیت راموس منتشر نشده بود و این استراحت دلخوری مقامات اماراتی و فیفا را در پی داشت.

جام باشگاه‌های جهان به رغم تکذیب های گاه و بیگاه فیفا، کاملا تبلیغاتی است و وقتی یک ستاره کلیدی وارد میدان نمی‌شود، حامیان مالی نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند. در هر صورت رئال مادرید مجبور به قبول سفارش حامیان مالی نیست اما به نظر می‌رسد به احترام برگزارکنندگان و میزبان این رقابت‌ها درباره حضور راموس توافق کلی وجود دارد.

سرخیو راموس در دو تمرین سبک شب گذشته و امروز صبح تیمش حضور داشته و کاور نارنجی رنگ او نشان از حضورش در ترکیب ثابت داشته است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید