ستاره سال‌های دور فوتبال آرژانتین گفت: انتخاب یک نفر به عنوان برنده توپ طلا خیلی سخت و تقریبا غیرممکن شده است.
تاریخ: ۱۴:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیگو آرماندو مارادونا سرمربی تیمی در دسته دوم فوتبال امارات به بهانه برگزاری جام باشگاه‌های جهان هم‌صحبت خبرنگار آس اسپانیا شده و در مصاحبه با در بخش مهمی از سخنانش گفت: انتخاب یک نفر به عنوان برنده توپ طلا خیلی سخت و تقریبا غیرممکن شده است. کاش چند توپ طلا توزیع […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیگو آرماندو مارادونا سرمربی تیمی در دسته دوم فوتبال امارات به بهانه برگزاری جام باشگاه‌های جهان هم‌صحبت خبرنگار آس اسپانیا شده و در مصاحبه با در بخش مهمی از سخنانش گفت: انتخاب یک نفر به عنوان برنده توپ طلا خیلی سخت و تقریبا غیرممکن شده است. کاش چند توپ طلا توزیع می‌شد. به خصوص امسال هم نام مسی برای من مهم بود هم نام رونالدو و هر دو بازیکن فوق العاده بودند و مقایسه آنها دیگر کسل کننده شده است، از طرفی شاید می‌شد این توپ طلا نصیب بوفون شود، چرا که نه و البته از این دست چند مثال دیگر هم داشتم و انتخاب یک بازیکن واقعا شدنی نبود و نیست.

مارادونا ادامه داد: به فلورنتینو پرس در یک تماس تلفنی گفتم که هر طور شده ام‌باپه را خریداری کند اما به حرفم گوش نکرد، من حاضر بودم شخصا در این پروژه به رئال مادرید کمک کنم اما اکنون چه شده؟ ام‌باپه نابود شده و رئال مادرید هم ابرستاره‌ای به نام ام‌باپه را ندارد. پرس بازیکنان خوبی دارد اما بازیکنان خوب زیادی را هم از دست داده است.

پاسخی بگذارید