سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز در محل اردوی سرخپوشان حاضر شد و با برانکو دیداری داشت.
تاریخ: ۱۴:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان که آخرین تمرین خود پیش از دیدار برابر تیم بادران از مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) را روز گذشته برگزار و به اردو رفته بودند، امروز نیز تمرین صبحگاهی خود را برگزار کردند. در انتهای […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان که آخرین تمرین خود پیش از دیدار برابر تیم بادران از مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) را روز گذشته برگزار و به اردو رفته بودند، امروز نیز تمرین صبحگاهی خود را برگزار کردند.

در انتهای تمرین سبک قرمزپوشان، بچه‌های مدرسه فوتبال استقلال که در مجموعه هتل حضور داشتند، عکسی به یادگار با قهرمان فوتبال ایران گرفتند.

همچنین حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار مقابل بادران در هتل المپیک حضور یافت و با اعضای تیم و برانکو ایوانکوویچ دیدار کرد.گرشاسبی  که برای مذاکره با باشگاه ریزه اسپور، راهی ترکیه شده بود، شب گذشته وارد ایران شد و صبح امروز در اردوی سرخپوشان حضور یافت و با کادر فنی و اعضای تیم دیدار و گفت و گو داشت.

 دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و بادران از مرحله یک هشتم جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه امروز جمعه ۲۴ آذر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید