شاگردان نکونام از یک شکست مهم فرار کردند
تاریخ: ۱۶:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۹
نام نویسنده: علی گرجی پور
بازگشت رویایی شاگردان نکونام در شیراز/خونه به خونه به یک امتیاز بسنده کرد

خونه به خونه در جریان هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در دیداری خارج از خانه برابر تیم مدعی و خوب برق نوین شیراز به تساوی ارزشمندی دست یافت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خونه به خونه در جریان هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در دیداری خارج از خانه برابر تیم مدعی و خوب برق نوین شیراز قرار گرفت. شاگردان مهابادی در این دیدار خیلی زود از حریف خود پیش افتادند. سعید خردمند دقیقه ۱۳ گل اول برق نوین شیراز را به ثمر رساند و پوریا آریاکیا دقیقه ۳۲ توانست برتری نارنجی پوشان شیرازی را دوبرابر کند.

این برتری دو گله تا دقیقه ۸۱ نیمه دوم ادامه پیدا کرد اما سجاد آشوری موفق شد در یک رفت و برگشت روی ارسال اوت اختلاف را کم کند. بعد از این گل برای دقایقی بازی به جنجال کشیده شد و کادرفنی دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که در نهایت مهدی هاشمی نسب از کنار زمین اخراج شد.

تلاش بازیکنان خونه به خونه برای ثبت گل تساوی ادامه پیدا کرد و در شرایطی که داور مسابقه ۸ دقیقه زمان تلف شده اعلام کرده بود، رضا آقابابایی گل دوم این تیم را وارد دروازه تیم شیرازی کرد تا در نهایت این دیدار با تساوی به پایان برسد.

این دو تیم که در جدول رده بندی از جمله تیم های مدعی هستند در نهایت امتیازات را تقسیم کردند تا این تساوی به نفع دیگر مدعیان از جمله بادران باشد. / ورزش ۳

پاسخی بگذارید