تاریخ: ۴:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :روابط عمومی باشگاه رئال مادرید بابت آنچه که مقامات گرانادا، توهین دانسته‌اند به صورت رسمی عذرخواهی کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ باشگاه رئال مادرید که برتری ۹ بر یک فصل قبل تیم فوتبالش را برابر گرانادا قبل از بازی این فصل منتشر کرده بود، از هواداران رسمی رئال مادرید خواسته بود تا […]

مازند اسپرت :روابط عمومی باشگاه رئال مادرید بابت آنچه که مقامات گرانادا، توهین دانسته‌اند به صورت رسمی عذرخواهی کرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ باشگاه رئال مادرید که برتری ۹ بر یک فصل قبل تیم فوتبالش را برابر گرانادا قبل از بازی این فصل منتشر کرده بود، از هواداران رسمی رئال مادرید خواسته بود تا تعداد گلهای رئال مادرید را پیش بینی کند و همین موضوع از دید مقامات گرانادا بسیار توهین آمیز بوده است.

رامون ساندوال، سرمربی گرانادا نیز پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر رئال مادرید گفته بود: همه می گفتند رئال امروز ما را گلباران خواهد کرد. صفحه توئیتر این باشگاه از هواداران خواسته بود تا تعداد گل ها را پیش بینی کنند . این یک بی احترامی به باشگاه گرانادا بود. همه دیدند که ما امشب شایسته باخت نبودیم.

روابط عمومی باشگاه رئال مادرید اما ضمن انتشار متنی کوتاه اما رسمی و اداری از همتایان گرانادایی عذرخواهی کرده و از هواداران باشگاه تاریخی و قدیمی گرانادا خواسته تا این موضوع را فراموش کنند.

پاسخی بگذارید