رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان؛
تاریخ: ۲۱:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
نام نویسنده: علی احمدی
تیم ستارگان ساری به عنوان سوم رسید/ایزی پایپ کاشان قهرمان شد

تیم ستارگان ساری عنوان سوم رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان را از آن خود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان از صبح دیروز (پنج شنبه) در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی  آزادی تهران آغاز شده و امشب با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

در دیدار رده بندی این مسابقات تیم ستارگان ساری با نتیجه ۹ بر یک حریف خود خیموری مغولستان را شکست داد و به عنوان سوم رسید..
نتایج دیدارهای انفرادی به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا ۴ – تسوگبادراخ تسونسورن ۳
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده – باسانیام باتچولون (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی ۵- تولگا تومور اوچیر ۹
۷۰ کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف ۱۰ – باتبایار لوتبایار صفر
۷۴ کیلوگرم: ماگومدرسول قاضی ماگمدوف ۱۰- باتسوخ بولدخو صفر
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار ۱۰ – توربولد گانبولد صفر
۸۶ کیلوگرم: اسماعیل محمودی، برنده – گانخویاک گانباتار (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۹۲ کیلوگرم: اباذر اسلامی ۱۲- تومبوبات مونگوانشگای  ۲
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان۶ – باتسوخ زوریگباتار ۲
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده ۱۱ – اویون باتار مونخ اردن صفر
چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان با حضور ۱۰ تیم خارجی و ۳ تیم ایرانی روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی  آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم ایزی پایپ کاشان به عنوان قهرمانی رسید و تیم های تایتان مرکوری آمریکا و ستارگان ساری نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

۱- ایزی پایپ کاشان ۲- تایتان مرکوری آمریکا ۳- ستارگان ساری ۴- خیموری مغولستان ۵- رایندی گرجستان ۶- هند ۷- بوداپست اس سی مجارستان ۸- بیمه رازی ۹- بی اس برادرز قزاقستان ۱۰- منترال کاناداد ۱۱- تاجیک ایر تاجیکستان ۱۲- کلیچیک قرقیزستان ۱۳- ان اس ای آکادمیک بلغارستان

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فینال: ایزی پایپ کاشان ۶- تایتان مرکوری آمریکا ۴
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری ۶ – توماس گیلمان ۴
۶۱ کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی ۷ – آلن واترز صفر
۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاده خلیلی۶ – برنارد فوترل ۳
۷۰ کیلوگرم: محمد نادری، برنده ۲ – فرانکلین گومز ۲
۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی۴ – نازاری کولچیتسکی ۵
۷۹ کیلوگرم: رضا افضلی صفر –  کایل داک ۱۲
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۱ – دیوید تیلور ۳
۹۲ کیلوگرم: حسین شهبازی ۴- نیکلاس هفلاین ۲
۹۷ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف صفر – کایل اسنایدر ۱۱
۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی- نیکولاس گویازدوفسکی

رده بندی: ستارگان ساری ۹- خیموری مغولستان یک
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا ۴ – تسوگبادراخ تسونسورن ۳
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده – باسانیام باتچولون (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی ۵- تولگا تومور اوچیر ۹
۷۰ کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف ۱۰ – باتبایار لوتبایار صفر
۷۴ کیلوگرم: ماگومدرسول قاضی ماگمدوف ۱۰- باتسوخ بولدخو صفر
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار ۱۰ – توربولد گانبولد صفر
۸۶ کیلوگرم: اسماعیل محمودی، برنده – گانخویاک گانباتار (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۹۲ کیلوگرم: اباذر اسلامی ۱۲- تومبوبات مونگوانشگای  ۲
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان۶ – باتسوخ زوریگباتار ۲
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده ۱۱ – اویون باتار مونخ اردن صفر

فینال: ایزی پایپ کاشان ۶- تایتان مرکوری آمریکا ۴
رده بندی: ستارگان ساری ۹- خیموری مغولستان یک
مقام ۵-۶: رایندی گرجستان  ۶- هند ۴
مقام ۷- ۸: بوداپست اسی سی مجارستان، برنده – بیمه رازی (حاضر نشد)
مقام ۹-۱۰: بی اس برادرز قزاقستان ۶ – مونترال ۴
مقام ۱۱- ۱۲: تاجیک ایر تاجیکستان ۶ – کلیچیک قرقیزستان ۴

دیدارهای نیمه نهایی:

دیدار تیم های اول گروه A و Bـ:
تایتان مرکوری آمریکا ۹- خیموری مغولستان یک
دیدار تیم های اول گروه C و Dـ:
ایزی پایپ کاشان ۶- ستارگان ساری ۴
دیدار تیم های دوم گروه A و Bـ:
هند ۷- بوداپست اس سی مجارستان ۳
دیدار تیم های دومگروه C و Dـ:
رایندی گرجستان، برنده- بیمه رازی (حاضر نشد)
دیدار تیم های سوم گروه A و Bـ:
مونترال کانادا ۶- تاجیک ایر تاجیکستان ۴
دیدار تیم های سوم گروه C و Dـ:
بی اس برادرز قزاقستان ۷- کلیچیک قرقیزستان ۳

نتایج دیدارهای مقدماتی:

دور اول:
گروه Aـ:
تایتان مرکوری آمریکا ۹- مونترال کانادا یک
هند ۹- ان اس ای آکادمیک بلغارستان یک
گروه Bـ:
خیموری مغولستان ۸- تاجیک ایر تاجیکستان ۲
گروه Cـ:
بیمه رازی ۱۰- بی اس برادرز قزاقستان صفر
گروه Dـ:
ایزی پایپ کاشان ۷- رایندی گرجستان ۳

دور دوم:
گروه Aـ:
تایتان مرکوری آمریکا ۸- هند ۲
مونترال کانادا ۷ – ان اس ای آکادمیک بلغارستان ۳
گروه Bـ:
خیموری مغولستان ۴ – اس سی بوداپست مجارستان ۴
گروه Cـ:
ستارگان ساری ۶- بیمه رازی ۴
گروه Dـ:
ایزی پایپ کاشان ۱۰- کلیچیک قرقیزستان صفر

دور سوم:
گروه Aـ:
تایتان مرکوری آمریکا ۱۰- ان اس ای آکادمیک بلغارستان صفر
هند ۶- مونترال کانادا ۴
گروه Bـ:
اس سی بوداپست مجارستان، برنده ۵ – تاجیک ایر تاجیکستان  ۵ (امتیاز مثبت ۱۹ به ۱۸ به سود مجارستان)
گروه Cـ:
ستارگان ساری ۹- بی اس برادرز قزاقستان یک
گروه Dـ:
رایندی گرجستان ۱۰- کلیچیک قرقیزستان صفر

 

پاسخی بگذارید