تلنگر روز ؛
تاریخ: ۱۷:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
نام نویسنده: شعبان وفایی نژاد
تیمداری یا سوء استفاده از منابع مالی دولت؟!

این روند حکایت از مظلومیت جامعه ورزشی مرکز مازندران دارد و متأسفانه هیچگونه نظارتی هم برای منابع مالی شهرداری ها و دولت در بحث مذکور نمی شود .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،داستان تیمداری در ورزش ساری برای حضور در لیگ های برتر با سایر شهرها متفاوت است ؛ اکثر افراد یا گروهها که برای حضور در مسابقات لیگ ها ، تیمداری می کنند بدون داشتن منابع مالی پایدار و مشخص تنها با اهداف ثبت تیم ها در لیگ ها و گرفتن منابع مالی و اعتبارات از ادارات و سازمان ها و نهادها به خصوص شهرداری با مصوبات شورای شهر در خدمت به ورزش حاضر هستند!

در واقع این رویکرد بیش از آنکه اهداف خدمت به ورزش و جامعه ورزشی ساری را دنبال کند، میانبری برای تأمین مقاصد شخصی افراد است تا در درجه اول نیازهای مالی خود را تأمین و به نام تیمداری و به کام خودشان از اعتبارات مالی ادارات استفاده کنند.

این روند حکایت از مظلومیت جامعه ورزشی مرکز مازندران دارد و متأسفانه هیچگونه نظارتی هم برای منابع مالی شهرداری ها  و دولت در بحث مذکور نمی شود .

باید افزود با توجه به پیگیریهای هیئت های ورزشی ساری که این تیم ها منابع مالی دریافتی را چگونه هزینه کرده و حاضر به پاسخگویی نمی باشند، اعضای شورای شهر نیز تمایلی به نظارت برچگونگی هزینه ها ندارند.

پاسخی بگذارید