تاریخ: ۱۶:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
نام نویسنده: علی گرجی پور
سوغات یک امتیازی آقا پاشا از شیراز/نساجی در کسب برد ناکام ماند

از بازی های هفته شانزدهم لیگ دسته اول، از ساعت ۱۴ امروز تیم های فجرسپاسی شیراز و نساجی قائمشهر در شیراز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شاگردان پاشازاده که آخرین بار در بازی هفته سیزدهم موفق شدند به پیروزی برسند در این دیدار برای کسب سه امتیاز آمده بودند و به همین دلیل از ابتدای بازی به دنبال مالکیت توپ و میدان بودند تا بتوانند با این حربه خود را به دروازه حریف برسانند و در نهایت با یک پیروزی به کار خود پایان دهند اما حملات یاران پاشازاده سودی برای تیم نداشت تا نساجی علیرغم بازی خوب خود به تساوی بدون گل دست پیدا کنند.

در طرف دیگر فجرسپاسی که دو هفته اخیر را با پیروزی پشت سر گذاشت به دنبال این بود تا تیم مدعی نساجی را در شیراز زمین گیر کند تا سه امتیاز شیرین دیگر به جدول خود اضافه کند اما این اتفاق نیفتاد تا ترمز شیرازی ها پس از دو پیروزی پیاپی کشیده شود.

نساجی با یک امتیازی که از دیدار امروز به دست آورد موفق شد خود را ۲۷ امتیازی کند و در رده پنجم جدول رده بندی قرار بگیرد و در سوی دیگر تیم فجرسپاسی شیراز با نتایج خوبی که در بازی های اخیر به دست آورد موفق شد ۲۵ امتیازی شود و در رتبه هفتم جدول قرار بگیرد./ورزش سه

پاسخی بگذارید