تاریخ: ۸:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران گفت: کشتی‌گیران آملی، دو مدال طلای کاروان ایران در مسابقات جوانان آسیا را به‌دست آوردند تا کشورمان در این رویداد به جایگاه سوم دست یابد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ حسن حسین‌زاده که به‌ تازگی به همراه تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان به کسب جایگاه سوم […]

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران گفت: کشتی‌گیران آملی، دو مدال طلای کاروان ایران در مسابقات جوانان آسیا را به‌دست آوردند تا کشورمان در این رویداد به جایگاه سوم دست یابد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ حسن حسین‌زاده که به‌ تازگی به همراه تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان به کسب جایگاه سوم در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان آسیا به ایران بازگشته است در گفت‌گویی اظهار کرد: مسابقات کشتی جوانان قهرمانی آسیا امسال به میزبانی کشور میانمار در شهر نایپیداو برگزار شد که تیم ملی کشورمان توانست به جایگاه سوم دست پیدا کند.

وی به حضور کشتی‌گیران جوان کشورمان در هشت وزن مختلف اشاره کرد و گفت: کشتی‌گیران مازندران توانستند با درخشش و نمایش توانمندی‌های خود دو مدال طلا در مجموع رقابت‌های کاروان ایران در کشتی فرنگی را از آن خود کنند.

حسین‌زاده با اعلام اینکه رقابت‌های بسیار سنگین و نفس‌گیری را در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان آسیا شاهد بودیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه قانون مسابقات کشتی تغییر کرده است رقابت‌ها سخت و تنگاتنگ بود و کشتی‌گیران آملی با این شرایط سخت رقابت چشم‌گیری داشتند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران با تاکید بر اینکه مسابقات کشتی جوانان قهرمانی آسیا از روز ۱۸ تیر امسال به مدت چهار روز برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این رویداد از ایران تنها کشتی‌گیران آملی توانستند با شرایط سخت قوانین جدید، به مدت شش دقیقه مقابل حریفان با قدرت ایستادگی کنند و مدال طلا به دست آورند.

این مربی سازنده کشتی اظهار کرد: با وجود اختلاف ساعت زیاد و شرایط سخت آب و هوایی توانستیم رقابت‌های خوبی را از کشتی‌گیران شاهد باشیم.

حسین‌زاده در پایان گفت: تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان پس از کشورهای قزاقستان و هند با کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز با ۵۸ امتیاز، رده سوم را به دست آورد.

پاسخی بگذارید