تاریخ: ۸:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس مدعی اول قهرمانی در این فصل است اما کار سختی مقابل ذوب‌آهن خواهد داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قاسم حدادی‌فر یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان تیم ذوب‌آهن در این فصل بدشانسی آورد و رباط صلیبی پاره کرد و در نهایت باشگاه او را از فهرستش خارج کرد. قاسم حدادی‌فر اکنون تمرینات پا به توپ خود را آغاز کرده و به دنبال بازگشت به میادین در نیم‌فصل دوم است. با حدادی‌فر در مورد بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس و شرایط خودش گفت‌وگویی به شرح زیر انجام داده‌ایم.

 وضعیت مصدومیتت چطور است؟

شرایطم خوب است تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانم در نیم‌فصل دوم در میادین حضور داشته باشم. اکنون تمرینات با توپ خود را ۱۰-۱۵ روزی است که آغاز کرده‌ام.

اما باشگاه ذوب‌آهن شما را از فهرستش خارج کرده است.

بله، از فهرست ذوب‌آهن بیرون هستم و در حال حاضر هم پیشنهادی ندارم چون همه فکر می‌کنند مصدوم هستم این در حالی است که تمرینات پا به توپ خود را آغاز کرده‌ام اگر نتوانم به ذوب‌آهن برگردم شاید برای تیم دیگری در نیم‌فصل دوم بازی کنم.

نظرت در مورد پرسپولیس و ذوب‌آهن  چیست؟

قطعاً بازی زیبا و جذابی از کار درمی‌آید. ذوب‌آهن برای جبران نتایج هفته‌های گذشته خود تلاش می‌کند و پرسپولیس هم تیم خوبی است.

چرا ذوب‌آهن در این فصل خوب نتیجه نگرفته است؟

عوامل زیادی از نتیجه نگرفتن این تیم دخیل هستند از مسائل فنی تا بدشانسی؛ شاید اگر در برخی از بازی‌ها ذوب‌آهن بدشانسی نمی‌آورد اکنون جزو سه تیم اول جدول بود.

 فکر می‌کنی در بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن کدام تیم برنده شود؟

پرسپولیس تیم خوبی است و مدعی اول قهرمانی در این فصل است اما کار بسیار سختی مقابل ذو‌ب‌آهن خواهد داشت.

 چرا با تیم ذوب‌آهن تمرین نمی‌کنی؟

ظرف یکی دو هفته دیگر ان‌شاءالله با ذوب‌آهن تمرین می‌کنم. انتخاب اول و آخر من ذوب‌آهن است اما اگر نشود به این تیم برگردم شاید به تیم دیگری بروم.

 فکر می‌کنی کدام تیم‌ها در جام جهانی با ایران هم‌گروه شوند چون جمعه قرعه‌کشی مسابقات است؟

اگر با قرعه‌ معمولی و متوسطی روبه‌رو شویم و با تیم‌های مثل برزیل و اسپانیا در یک گروه قرار نگیریم، مطمئن باشید تیم ملی می‌تواند برای اولین بار از گروهش صعود کند ضمن اینکه من در پایان می‌خواستم از تمام هواداران ذوب‌آهن و مردم خوب اصفهان که همواره من را حمایت می‌‌کردند تشکر کنم.

/فارس

پاسخی بگذارید