تاریخ: ۳:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :کاسه ای زیر نیم کاسه اخراج کاظمی از راه آهن است؟ ورزش > لیگ برتر – فرهاد کاظمی غروب شنبه از سرمربیگری راه آهن برکنار شد. به گزارش مازند اسپرت، علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه راه‌آهن به سایت باشگاه گفته بود كه كاظمی از سرمربیگری تیم كنار گذاشته شده و جانشین او در ۲۴ ساعت آینده […]

مازند اسپرت :کاسه ای زیر نیم کاسه اخراج کاظمی از راه آهن است؟

ورزش > لیگ برتر – فرهاد کاظمی غروب شنبه از سرمربیگری راه آهن برکنار شد.

به گزارش مازند اسپرت، علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه راه‌آهن به سایت باشگاه گفته بود كه كاظمی از سرمربیگری تیم كنار گذاشته شده و جانشین او در ۲۴ ساعت آینده معرفی خواهد شد. این در حالی است كه خود كاظمی در این مورد سكوت كرده و باشگاه هم پیام گنگ و مبهمی در رابطه با بركناری كاظمی داده است.
البته اینكه باشگاه راه‌آهن از ابتدای فصل فرهاد كاظمی را حفظ كرد، به خاطر شرایط حاكم بر تیم بود. در غیر این صورت فرهاد كاظمی گزینه اصلی راه‌آهنی ها محسوب نمی‌شد. ماجرای واگذاری این تیم از دادگستری به اندازه ای طول كشید كه مدیران تیم زمان كافی برای انتخاب كادر فنی جدید نداشتند و اجبارا كاظمی را حفظ كردند.
سال قبل با وجود اینكه باشگاه راه‌آهن پول نداشت، فرهاد كاظمی را از نیم فصل دوم جذب كرد. تیمی که زیر نظر قوه قضاییه بود، با نظارت دادستانی تهران و البته مدیریت رحیمی، بدون هیچ حاشیه ای در مسابقات نتیجه گرفت و توانست داخل زمین پیکان را ببرد و از نظر فوتبالی در لیگ بماند. گرچه بعد از آن بحث شکایت پیش آمد اما امسال پس از گذشت ۶ هفته از لیگ، کاظمی برکنار می شود و در شرایطی که تیم را مالکین خصوصی اداره می كنند، اتفاقاتی بین آن ها رخ می دهد که باعث شگفتی می شود. اینكه چرا آن‌ها به اختلاف خورده اند و آیا واقعا دعوایی بین آن‌ها رخ داده كه باعث شده مربی تیم با نتایج متوسط را بركنار كرده‌اند، مشخص نیست. این در حالی است كه مالكان راه‌آهن به شدت مدعی بوده‌اند كه قصد دارند اصولی كار كنند و عجله ای برای انجام تغییرات در تیم ندارند.

پاسخی بگذارید