سرپرست فدراسیون بسکتبال گفت: تلاش ما این است که مجمع انتخاباتی بسکتبال با کمک همه دوستان در سریعترین زمان و بدون حاشیه برگزار شود.
تاریخ: ۲۲:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، عصر امروز نصرالله پریچهره از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون بسکتبال انتخاب شد. پریچهره در مورد این انتخاب گفت: طی حکمی که وزیر ورزش و جوانان به من دادند باید کارهای سرپرستی را تا برگزاری انتخابات در این فدراسیون انجام دهم. اطلاعات ریز و دقیقی از فدراسیون بسکتبال ندارم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، عصر امروز نصرالله پریچهره از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون بسکتبال انتخاب شد.

پریچهره در مورد این انتخاب گفت: طی حکمی که وزیر ورزش و جوانان به من دادند باید کارهای سرپرستی را تا برگزاری انتخابات در این فدراسیون انجام دهم. اطلاعات ریز و دقیقی از فدراسیون بسکتبال ندارم و امیدوارم با کمک همه دوستان فدراسیونی، رسانه‌ها و شخص خود مشحون یک انتخابات سالم و بی حاشیه‌ای برگزار شود.

وی در مورد اینکه فرصت کمی برای انتخابات وجود دارد، گفت: خود من همیشه در جاهایی که سرپرست بودم، تاکیدم این بود که دوره سرپرستی طولانی نشود و انتخابات هرچه سریعتر برگزار شود و حالا هم به خاطر انتخابات کمیته ملی المپیک باید کارها سریعتر انجام شود.

به گزارش فارس، قرار است مراسم معارفه پریچهره فردا در فدراسیون بسکتبال برگزار شود.

پاسخی بگذارید