رئیس هیأت مدیره باشگاه فولاد گفت: سیروس پورموسوی را بیشتر از توان فنی خوبی که دارد، بدلیل اعتقادات پاک و اخلاق سالم او انتخاب کردیم
تاریخ: ۲۲:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از سایت باشگاه فولاد، ‌ محمدرضا شریف، در مورد بحث‌های شب گذشته‌ که بین مهدی تارتار و سیدسیروس پورموسوی به وجود آمد، اظهار داشت: در برنامه نود بیش از هر چیزی شاهد تقابل ادب و نزاکت و سعه صدر از یک سو و توهین و تهمت از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از سایت باشگاه فولاد، ‌ محمدرضا شریف، در مورد بحث‌های شب گذشته‌ که بین مهدی تارتار و سیدسیروس پورموسوی به وجود آمد، اظهار داشت: در برنامه نود بیش از هر چیزی شاهد تقابل ادب و نزاکت و سعه صدر از یک سو و توهین و تهمت از سوی دیگر بودم. قطعا در عرض چند دقیقه کوتاه که مجری محترم برنامه به این موضوع اختصاص دادند نمی‌توان حق مطلبی را ادا نمود و من شخصا توقعی جز این هم از شخصیت پورموسوی نداشتم که در برابر توهین مستقیم و انواع تهمت‌های مشوش کننده اذهان بینندگان به حرمت مردم سعه صدر داشته باشد و رعایت ادب را به نحو احسن انجام دهد. پورموسوی را بیشتر از توان فنی خوبی که دارد بدلیل اعتقادات پاک و اخلاق سالم او انتخاب کردیم و نمود این ویژگی برجسته اش در جو دوست داشتنی و یکدل تیممان متجلیست. حیا در کلام و رفتار از نشانه های مومن است و از او متشکرم که فرمایش امیرالمومنین را که حرمت انسان را از هر حرمتی بالاتر می‌داند در کلامش رعایت کرد چون بنا نیست هر مطلب یا رفتار نادرستی عینا پاسخ مشابه داشته باشد.

رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد در ادامه افزود: کار درست همان است که او انجام داد یعنی ارجاع موضوع به فصل الخطاب متولی و مرجع قضاوت. تمنای بنده از رسانه‌ها، کمیته‌های فرهنگی و اخلاق فدراسیون و همه همکارانم در سطوح مدیریتی باشگاه‌ها این است که در ارتقای شان و منزلت فرهنگ و ادب جاری در فوتبال کشور حساس‌تر باشیم و فضای فعلی که به راحتی توهین و افترا رد و بدل می‌شود را جدی بگیریم. ارسال چند عکس که سرمربی لباس مشابه پوشیده یا یک سلفی از صدها عکسی که انبوه مردم لحظه به لحظه با هر کسی ممکن است بگیرند چه چیزی را ثابت می‌کند؟ مراقب شان و شئونات مردم باشیم.

شریف در خاتمه گفت: از لحاظ ما موارد مطروحه در این دو هفته از اول بی پایه بود و ارزش پرداختن نداشت، لذا برای همیشه کنار گذاشته شد ولی اعاده حیثیت اگر بخواهد حق پورموسوی است و باشگاه هم مثل همیشه از همه اعضای خانواده خود پشتیبانی قاطع می‌کند.

پاسخی بگذارید