تاریخ: ۳:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :نظر فرگوسن در مورد غرور رونالدو ورزش > فوتبال جهان – سرمربی سابق منچستر یونایتد که تجربه سال‌ها کار کردن با رونالدو را دارد، در موردغرور و خود بزرگ‌بینی او نظر جالبی دارد. به گزارش مازند اسپرت، سرالکس فرگوسن، در مورد غرور رونالدو گفت: «باید با این چیزها کنار بیایید. برای من خیلی هم سخت […]

مازند اسپرت :نظر فرگوسن در مورد غرور رونالدو

ورزش > فوتبال جهان – سرمربی سابق منچستر یونایتد که تجربه سال‌ها کار کردن با رونالدو را دارد، در موردغرور و خود بزرگ‌بینی او نظر جالبی دارد.

به گزارش مازند اسپرت، سرالکس فرگوسن، در مورد غرور رونالدو گفت: «باید با این چیزها کنار بیایید. برای من خیلی هم سخت نبود با  غرور او کنار بیایم. او در رختکن منچستر جلوی آینه می‌ایتاد و خود را ستایش می‌کرد. بازیکن‌هابا بیضه بند و کفش او را می‌زدند، اما رونالدو توجهی نمی‌کرد.»

پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر ادامه داد: «رونالدو از آن دست بازیکنان بود که غرور خیلی زیادی داشت. این خوب بود. چون کریستیانو سعی می‌کرد همیشه پیروز باشد. شاید بپرسید چرا این بازیکن‌ها سوار فراری می شوند؟ اما، این سطح زندگی آن ها است. مادامی که تیمی در انتهای جدول باشد یا خوب نتیجه نگیرد، بازیکنانش با چنین ماشین‌هایی به خیابان نمی‌آیند. تنها بازیکنان واقعی این حرف را درک می‌کنند.»

پاسخی بگذارید