نتایج کامل هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛
تاریخ: ۲۱:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
نوشهری ها همچنان می بازند/آبروی شموشک را بردند !

در این دیدار نوشهری ها به مانند هفته های گذشته باختند و به بحران های خودشان تداوم بخشیدند.در این دیدار شموشک با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا همچنان با نام و آبروی شموشک بازی شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور آغاز شد و در این روز در چند گروه تیم ها به مصاف هم رفتند.

در یکی از مهمترین دیدار های این هفته تیم شموشک مازندران که چیزی از شموشک سال های گذشته در آن دیده نمی شود در دیداری خانگی به مصاف اروند خرمشهر رفت.

در این دیدار نوشهری ها به مانند هفته های گذشته باختند و به بحران های خودشان تداوم بخشیدند.در این دیدار شموشک با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا همچنان با نام و آبروی شموشک بازی شود.

اما خبرهای جالبی از نوشهر به گوش نمی رسد و طبق اطلاعاتی که بدست آوردیم دست به یکی کردن برخی از عوامل باشگاه سبب فراری دادن اسپانسر سرمایه دار مازندرانی از مازندران شد.

این اسپانسر ثرتمند که اصلا اهل عرب استان بود، برای زنده کردن نام شموشک پا به میدان گذاشت و طبق روال و عادت مازندرانی ها که اتفاقا در فراری دادن اسپانسرها استادی برای خودشان هستند، سبب شد تا بعد از ” تلکه شدنش” از مازندران که دیار خودش بود پا به فرار بگذارد.

اطلاعات جالبی از داستان قراردادها و نوع تلکه کردن اسپانسر متمول شموشک به دست ما رسیده که در روز های آینده خبرهای داغی در این خصوص بر روی خروجی سایت قرار خواهیم داد تا عوامل نابودی شموشک در این فصل برای همگان مشخص شود.

گفتنیست؛ دیگر نماینده استان مازندران تیم شهدای بابلسر روز چهارشنبه در دیداری خارج از خانه به مصاف نماینده اهواز خواهد رفت. در این دیدار صابر میرقربانی دو بازیکن خود با نام های، جواد غلامی و مجیظ هوتن را به علت مصدومیت در دیدار برابر استقلال اهواز نخواهد داشت.

نتایج کامل هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در روز نخست :

شموشک ۱  اروند خرمشهر ۲ (نتیجه نهایی)
محمد سرفراز و محمود داری زاده

نیروی زمینی تهران ۱  قشقایی شیراز ۰ (نتیجه نهایی)

یزدان کاکاوندی

گیتی پسند اصفهان ۲  پاس همدان ۰ (نتیجه نهایی)

بعثت کرمانشاه ۱  نفت امیدیه ۰ (نتیجه نهایی)

سجاد سیاه کمری

خیبر خرم آباد ۰  شهرداری بم ۱ (نتیجه نهایی )
افشین سلطانی مقدم

شهرداری همدان ۰  کیمیا فرآیند قم ۲ (نتیجه نهایی)

پالایش نفت آبادان ۰  خوشه طلایی ساوه ۰ (نتیجه نهایی)

فولاد نوین اهواز ۲  مقاومت تهران ۲ (نتیجه نهایی)

شاهین شهرداری بوشهر ۲  گل ابریشم تهران ۱ (نتیجه نهایی)

میلاد صارمی و محسن فیاض بخش
امیرحسین طاحونی

 

پاسخی بگذارید