تاریخ: ۲:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
نام نویسنده: sobhan

مازنداسپرت : سوژه شدن پسربچه مازندرانی در رسانه‌های غربی/تصاویر حرکات آکروباتیک یک پسربچه مازندرانی رسانه‌های انگلیسی را حیرت‌زده کرده است.     به گزارش مازنداسپرت، آرات نام پسر ایرانی است که به همراه محمد و فاطمه پدر و مادرش در بابل زندگی می‌کند. روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» با انتشار گزارشی یکی از استعدادهای آینده ژیمناستیک ایران […]

dsddمازنداسپرت : سوژه شدن پسربچه مازندرانی در رسانه‌های غربی/تصاویر

حرکات آکروباتیک یک پسربچه مازندرانی رسانه‌های انگلیسی را حیرت‌زده کرده است.

 
 
به گزارش مازنداسپرت، آرات نام پسر ایرانی است که به همراه محمد و فاطمه پدر و مادرش در بابل زندگی می‌کند.

روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» با انتشار گزارشی یکی از استعدادهای آینده ژیمناستیک ایران را معرفی کرده است: آرات حسینی. این پسربچه ۲ ساله قادر به انجام حرکات پیچیده ژیمناستیک است.

آرات پسر ایرانی در رسانه های غربی+تصاویر
آرات پسر ایرانی در رسانه های غربی+تصاویر
این روزنامه بریتانیایی در ادامه می نویسد: «او زمانی شروع به یادگیری حرکات ژیمناستیک کرد که تنها ۹ ماه سن داشت، این کودک در حال حاضر بیش از ۱۸ هزار نفر دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد. پدر او امیدوار است که پسرش روزی به ستاره‌ای دست‌نیافتنی در عرصه ورزش تبدیل شود.»
آرات پسر ایرانی در رسانه های غربی+تصاویر
دیلی میل در ادامه اشاره می کند که پشتک زدن، حفظ تعادل در حین انجام حرکات سخت ژیمناستیک از جمله کارهای جالب و عجیب این کودک ۲ ساله ایرانی هستند. دیلی میل از اقدامات او به عنوان ایجاد کننده طوفان در شبکه های اجتماعی یاد کرده است و افزوده که همگان از میزان بالای انعطاف پذیری این کودک شگفت زده شده اند.
آرات پسر ایرانی در رسانه های غربی+تصاویر
پدرش گفته که او روزانه ۲۰ تا ۳۰ دقیقه تمرین می‎کند و هیچ آموزش حرفه‎‎ای ندیده است. دیلی‌میل از اقدامات او به‌عنوان ایجادکننده طوفان در شبکه‌های اجتماعی یاد کرده است و افزوده که همگان از میزان بالای انعطاف‌پذیری این کودک شگفت‌زده شده‌اند.

پاسخی بگذارید