تاریخ: ۸:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
نام نویسنده: sobhan

رییس هیات والیبال مازندران، از برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی بانوان کشور در رده سنی امید از اواخر ماه جاری به میزبانی این استان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ میلاد تقوی پگفت: مسابقات والیبال امید بانوان قهرمانی کشور از ۳۰ تیرماه به میزبانی مازندران به مدت شش روز در شهرستان بابلسر برگزار می […]

رییس هیات والیبال مازندران، از برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی بانوان کشور در رده سنی امید از اواخر ماه جاری به میزبانی این استان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ میلاد تقوی پگفت: مسابقات والیبال امید بانوان قهرمانی کشور از ۳۰ تیرماه به میزبانی مازندران به مدت شش روز در شهرستان بابلسر برگزار می شود.

وی افزود: دراین مسابقات که در قالب دسته یک بانوان امید گروه بندی شده تیم های اصفهان، تهران، کرمان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، مازندران و فارس در بابلسر باهم رقابت می کنند.

رییس هیات والیبال مازندران ادامه داد: مسابقات این گروه از ۳۰ تیرماه آغاز می شود و تا چهارم مرداد ماه، ادامه خواهد داشت.

تقوی، با بیان اینکه تیم مازندران با ترکیبی از بازیکنان جوان وبا انگیزه در تلاش برای اثبات شایستگی های خود است، تصریح کرد: بازیکنان استان تجربه بازیهای کشور را ندارند و برگزاری این مسابقات وحضور آنها در رقابتهای این سطح می تواند به تجربیات آنها برای مسابقات مهم درآینده اضافه کند.

وی یادآورشد: با اعلام فدراسیون والیبال، مسابقات امید بانوان در دسته های یک،دو و سوم برگزار می شود که علاوه بر شهرهای بابلسر، در شهرهای زاهدان و ایلام برگزار می شود.

پاسخی بگذارید