سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت:مساوی کردیم اما بازی خوبی ارائه کردیم.
تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم بارسلونا بامداد امروز درادامه مسابقات لالیگا به تساوی یک بر یک برابر والنسیا رسید. ارنستو والورده بعد از این مصاف اظهارداشت:مصافی پر از نبرد را پشت سرگذاشتیم.می دانستیم که حریف در بازی خانگی چقدر سرسخت و قدرتمند است.در پایان هرچند مساوی کردیم اما به نظرم بازی خوبی انجام دادیم. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم بارسلونا بامداد امروز درادامه مسابقات لالیگا به تساوی یک بر یک برابر والنسیا رسید.

ارنستو والورده بعد از این مصاف اظهارداشت:مصافی پر از نبرد را پشت سرگذاشتیم.می دانستیم که حریف در بازی خانگی چقدر سرسخت و قدرتمند است.در پایان هرچند مساوی کردیم اما به نظرم بازی خوبی انجام دادیم.

او همچنین عنوان کرد:نیمه اول بازی را کاملا تحت کنترل داشتیم.یک گل از ما نیز گرفته نشد.در نیمه دوم والنسیا تصمیم گرفت به ما فشار وارد کند و پیش تاخت.

وی در مورد توپی که مسی از خط دروازه حریف عبورداد اما داور آن را نپذیرفت ، نیز عنوان کرد:دربازی با مالاگا هم توپی از بارسا از خط دروازه گذشت.کاملا مشخص بود گل شده است.این دفعه هم چنین اتفاقی افتاد.همه این صحنه را دیدند که اشتباه کمک داوری بود.

پاسخی بگذارید