بازیکن بارسلونا در انتقاد از عملکرد ضعیف داور بازی تیمش برابر والنسیا گفت: وقتی توپ 3 متر رد شده داور نباید چشمش را باز کند؟
تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،یوردی آلبا بازیکن کلیدی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا گفت: من یکی از منتقدان استفاده از تکنولوژی در فوتبال هستم و همیشه گفته‌ام که هیجان فوتبال با سیستم ویدیوچک از بین می‌رود اما وقتی چنین اشتباهات احمقانه‌ای را از سوی داوران مشاهده می‌کنم، متوجه می‌شوم که این کارها ضروی است. وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،یوردی آلبا بازیکن کلیدی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا گفت: من یکی از منتقدان استفاده از تکنولوژی در فوتبال هستم و همیشه گفته‌ام که هیجان فوتبال با سیستم ویدیوچک از بین می‌رود اما وقتی چنین اشتباهات احمقانه‌ای را از سوی داوران مشاهده می‌کنم، متوجه می‌شوم که این کارها ضروی است.

وی ادامه داد: وقتی توپ ۳ متر رد شده داور نباید چشمش را باز کند؟ واقعا برای این داور بی مسئولیت متاسفم. ممکن است مرا جریمه کنند اما امیدوارم این داور را نیز جریمه کنند. عدالت در لالیگا دچار مشکل جدی شده و باید برای آن فکر درست و حسابی کرد.

یوردی آلبا که با گل دقیقه ۸۲ خود ناجی بارسلونا شد در پایان بازی گفت: والنسیا مدعی قهرمانی است ولی کنترل بازی را در دست داشتیم. گلی که زدم مهم بود ولی نباید نادیده گرفت که یک گل سالم ما را نادیده گرفتند.

پاسخی بگذارید