بازکین گلین تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا گفت: در سری A ایتالیا به قهرمانی فکر می‌کنیم و برای تفریح وارد این میدان نشده‌ایم.
تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ماریو مانژوکیچ بازیکن گلزن و تاثیرگذار تیم فوتبال باشگاه یوونتوس ایتالیا تصریح کرد: از این که برای تیم خود گل زده‌ام بسیار خوشحالم و باید بگویم که من بخش کوچکی از پروژه بزرگی به نام یوونتوس هستم. در نیمه دوم حملات یوونتوس شدت گرفت و در یکی از صحنه‌های زیبای […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ماریو مانژوکیچ بازیکن گلزن و تاثیرگذار تیم فوتبال باشگاه یوونتوس ایتالیا تصریح کرد: از این که برای تیم خود گل زده‌ام بسیار خوشحالم و باید بگویم که من بخش کوچکی از پروژه بزرگی به نام یوونتوس هستم.

در نیمه دوم حملات یوونتوس شدت گرفت و در یکی از صحنه‌های زیبای بازی روی ارسال عالی بارزالی بود که ماریو مانژوکیچ با یک ضربه سر خوب موفق به ثبت گل خود شد.

وی در این خصوص گفت: روی کار تیمی به گل‌های خود رسیدیم. از بارزالی ممنونم، او بازیکن باهوشی است و به موقع پاس می‌دهد. از بازی با چشمان باز و هوشمندانه بازیکنان لذت می‌برم و تلاش می‌کنم بخشی از این بازی خوب و روان باشم. ما از اینترمیلان نمی‌هراسیم و به قهرمانی فکر می‌کنیم. رقبای دیگری نیز مثل ناپولی وجود دارند که البته از لغزش آنها ناراحت نخواهم شد.

یوونتوس در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر کروتونه را شکست دهد و جایگاهش در رتبه سوم جدول سری A را تثبیت کند.

پاسخی بگذارید