سرمربی فرانسوی تیم فوتبال باشگاه آرسنال لندن گفت:
تاریخ: ۱۱:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آرسن ونگر سرمربی تیم فوتبال باشگاه آرسنال لندن در جمع خبرنگاران گفت: پیروزی برابر برنلی کار ساده‌ای نبود و خوشحالم که ۳ امتیاز این هفته را کسب کردیم، از بازیکنانم نیز رضایت دارم اما نکاتی هست که باید به آنها گوشزد شود. وی درباره شایعه مذاکره مستقیم اوزیل با بارسلونا […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آرسن ونگر سرمربی تیم فوتبال باشگاه آرسنال لندن در جمع خبرنگاران گفت: پیروزی برابر برنلی کار ساده‌ای نبود و خوشحالم که ۳ امتیاز این هفته را کسب کردیم، از بازیکنانم نیز رضایت دارم اما نکاتی هست که باید به آنها گوشزد شود.

وی درباره شایعه مذاکره مستقیم اوزیل با بارسلونا برای انتقال در فصل زمستان گفت: مربی تیم تا یک مرز مشخص می‌تواند برای حفظ بازیکن خود تلاش کند، از جایی به بعد همه متوجه می‌شوند که دیگر امیدی به یک بازیکن خاص نیست و باید از او دل کند. البته اوزیل این بازیکن نیست و من به طور کلی این موضوع را گفتم. او بازیکن خوب تیم آرسنال است و من به او نیاز دارم و شجاعت گفتن این مورد را داشته‌ام. او باید تصمیم بگیرد و به شایعات پایان دهد.

وی ادامه داد: غیبت اوزیل در تیم من به خاطر بیماری او است نه لجبازی من! چرا باید چنین کاری کنم؟ من دوست ندارم بازیکن خوب تیم را از دست بدهم یا او را نیمکت نشین کنم. این روش کاری من نیست.

پاسخی بگذارید