روزنامه انگلیسی مدعی شد باشگاه رئال مادرید به صورت رسمی با مدیر برنامه‌های ستاره منچستریونایتد تماس گرفته و تلاش می‌کند پیش قرارداد او را به امضای دو طرف برساند.
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، باشگاه رئال مادرید در تلاش است تا مارشیال را از منچستریونایتد خریداری کند. برای زیدان، سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید انتقال مارشیال در فصل زمستان بسیار ایده‌آل و مناسب است و او می‌تواند ترکیب تیم خود را بهتر از قبل آرایش ببخشد. باشگاه منچستریونایتد تا کنون واکنش رسمی در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، باشگاه رئال مادرید در تلاش است تا مارشیال را از منچستریونایتد خریداری کند. برای زیدان، سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید انتقال مارشیال در فصل زمستان بسیار ایده‌آل و مناسب است و او می‌تواند ترکیب تیم خود را بهتر از قبل آرایش ببخشد.

باشگاه منچستریونایتد تا کنون واکنش رسمی در این خصوص نشان نداده و بر این باور است که بازیکن مذکور طبق قرارداد ثبت شده توان مذاکره با تیم دیگر را ندارد. از طرفی مورینیو از مقامات باشگاه خود خواسته به هیچ عنوان اجازه مذاکره مستقیم مارشیال را با رئال مادرید صادر نکنند. مدیر برنامه‌های این بازیکن اما در دو روز گذشته میهمان باشگاه رئال مادرید بوده است.

پاسخی بگذارید